Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti járnátok, randiznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anna Boross kérdése:

Ti járnátok, randiznátok olyannak akinek nem volt még barátnője?

Figyelt kérdés
Én 23 vagyok és eddig volt 3 komolyabb kapcsolataom 2ő 2 évig egy félévig.. Mostanában ismertem meg egy srácot, aki 25 éves és elmondása alapján nem volt még kapcsolata, barátnője. Mit tegyek? Nekem sok csalódásom volt már, sok szakításon vagyok túl + édesapám is meghalt kb. egy éve.
2012. márc. 2. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ha bevállalod hogy elején kicsit tapasztalatlan lesz, akkor simán...ha mindenkit zavarna akkor soha nem lenne barátnője! :(
2012. márc. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi döntsük el, hogy adjál-e annak a szerencsétlen srácnak egy esélyt? Szerintem randizz vele!

Részvétem.

2012. márc. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Minden pasas és nő úgy kezdi, hogy nincs senkije sem. Hát neked sem volt pasid, aztán még is valaki megszánta szerencséteken, hogy legyen valakije.


Ez a nő meg nem normális XXXD.

2012. márc. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Legalább biztosan tudod hogy szeretne téged, és nem csalna meg fűvel fával. ha eddig biztosan egy sem volt neki.
2012. márc. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De ha eddig nem volt neki annak biztos nyomós oka lehet hogy miért, ennek járj utána. Előző voltam.
2012. márc. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
"De ha eddig nem volt neki annak biztos nyomós oka lehet hogy miért, ennek járj utána. Előző voltam."-->jaja pont ez aggaszt meg az, hogy nekem a 3.pasim is u.ez volt nem volt előtem senkije és aztán mikor kitapasztalt akkor rájött h ő még élne és hát h ő még nem köteleződne el de addig jó voltam tanítónéninek am ugyanannyi idős pasijaim voltak eddig, szóval nem volt idősebb pasim csak 1-2 hónappal nem 2 évvel.
2012. márc. 2. 16:21
 7/9 A kérdező kommentje:

Másik dolog h ez a srác notórius hazudozó és a megérzéseim vele kapcsolatban beigazolódtak.. lebukott facebookon.. mindegy.. több vasat tart a tűzben nem érdekes csak nem szeretem ha a szemembe hazudnak!! ..

Szóval egyáltalan nem is vagyok most már biztos, hogy ő olyan kis tapasztalatlanka.. kitudja (elég manupulatív a srác.. az nem gond ha ő akarja hordani a nadrágot más a baj..) További vélemények?? Írjatok! köszi

2012. márc. 2. 16:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Gondoltam én hogy ebben lehet valami. Az ilyen pasi csak be akart etetni téged hogy..... a többit nem részletezem. Hagyd az ilyet és keress egy normális pasit aki hozzád való és nem csak az kell neki, hanem te és ami benned van. Sok sikert.
2012. márc. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
oké, amúgy is kavar mindenkivel, én diplomázás előtt állok, nem nehezítem a sorsom és az időmet sem húzom kapcsolattal rájöttem h csak a baj van velük, amúgy is ideges vagyok. Ja most valami olyan csajjal (is) kavar aki valami tanfolyamon tanul. Pont egymásnak valók szerintem!! :DD
2012. márc. 9. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!