Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne egy nagyon nagyon fontos kérdésem. Kinek van ötlete?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác. Nagyon aranyos, kedves, helyes és írogat nekem féjszbúkon már egy ideje. De nem itt ismertük meg egymást, már taliztunk is baráti társaságban. Viszont a bökkenő az, hogy van barátnője. És látszólag télleg szereti őt, de akkor miért írogat, bókol nekem??! Mit tegyeek? :( Ne is beszéljek vele egyátalán, vagy beszélhetek, csak ne nyúljam le a barátnőjétől.
2012. márc. 2. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem van.
2012. márc. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is van!
2012. márc. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Mit szeretnél csinálni???

Ne legyél nyomorult kis csíra....

tudod jól, hogy mit akarsz, szerintem.

Beszélgetni nem bűn. Ha pedig úgyis megd..atod magad, akkor miért kérdezed?

A te jövőd, a te döntésed.

Ha a lányet eldobja érted, téged is dobni fog. Bár nem biztos... Azt csinálsz amit akarsz. Amilyen vagy.

2012. márc. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy bírom, amikor bókolgat valaki, és ezért minden elvet fel kell adni egy kis bókért...Nem tudom, hogy melyik féltől undorodom jobban. Talán akinek bókolnak csak naív.
2012. márc. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne írogass neki vissza.
2012. márc. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Uhh ... lehet h télleg igazatok van. Tényleg naiv vagyok :(
2012. márc. 2. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!