Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ötlete valakinek évfordulóra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötlete valakinek évfordulóra?

Figyelt kérdés

A szám nem hiszem,hogy lényeges,2 évesek leszünk idén.

Tudom,nem az ajándék a fontos,de én mégis szeretnék a páromnak(fiúról beszélünk,23 éves,tehát fiatal) ajándékot adni.

Valakinek van valami jó ötlete?Gravírozott kulcstartója már van,parfümöt is kapott már meg minden ilyesmit.

Valami jó kis tippje van valakinek?

Ékszert nem hord,nem szereti.


2012. jan. 17. 18:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mennyi pénzt szánsz rá?

Én a közös élmény irányába indulnék, de nem mindegy, hogy egy wellness hétvégére vagy egy sétarepülésre tudod elvinni, vagy csak főznél neki otthon vmi különlegeset.

Esetleg fotómontázs a közös képeitekből?

2012. jan. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Jól beletrafáltál,ugyanis az eredeti tervem az volt,hogy egy közös hétvége vagy csak egy éjszaka egy olcsóbb szállodában,kis wellnesszel kettesben.

Csak sajnos az a nagy helyzet,hogy közben munkanélküli lettem..nem boncolgatom ezt...

lényeg,hogy egyenlőre ötleteket szeretnék,március végéig még összejöhet valami munka:)

Tehát..fénykép is van már,meg mint mondtam gravíros dolog is,az egy kulcstartó.

Egyébként pedig olyan 10-15 ezer ft környékén gondolkozom,ha a wellneszes dolgot nem vesszük ide:)

Vacsifőzés nem lenne gond,ha:

-nem a családjával közösen élnénk

-nem lenne itthon aznap(mert akkor pont nem fog dolgozni:D).

Szóval egyenlőre ötletem sincs:(

2012. jan. 17. 18:17
 3/14 anonim ***** válasza:
A családjánál laktok?
2012. jan. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen,mert sajnos egyenlőre más lehetőségünk nincsen.

De nem ez a téma:)

2012. jan. 17. 18:47
 5/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nyugi, ennyi pénzből már egész jó dolgokat ki lehet hozni. Ha a hétvége nem is jön össze, egy szép napot és/vagy estét eltölthettek belőle. Gondold végig, mit élvez legjobban: cukrászda? hangulatos teázó? kirándulás egy szép helyre? vmi különleges étterem? színház? diszkó?

Meg hátha mondott már vmit az elmúlt időszakban, aminek örülne, csak akkor nem kapta meg. (Én pl. küldtem expasimnak egyszer meglepetésként virágot a születésnapjára, mert elhangzott, hogy ő is örülne ilyesminek, nem csak a nők... Hatalmas boldogság volt belőle :) )

2012. jan. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Még mindig én (biztos unsz már): élményfürdőbe is mehettek ennyiből, egész napos móka, ha szereti. Vagy vannak bizonyos helyeken páros masszázsok, az is romantikus élmény.
2012. jan. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ez az exes dolog tetszett:DKomoly!:)

Nem unlak,dehogy:)Köszönöm,hogy segítesz!:)

Csak ugye az a baj,hogy nem tudom még,hogy lesz e pénzem.Mert ha nem,akkor lőttek bármiféle meglepetésnek is!:(

2012. jan. 17. 19:15
 8/14 A kérdező kommentje:

[link]


Ez jó lenne?Egy közös képpel és valami szép felirattal gondoltam

2012. jan. 17. 19:32
 9/14 anonim ***** válasza:

Te ismered a párodat. Gondold át, mennyire vevő az ilyen vizuális dolgokra. Amíg nem éltetek együtt, volt a szobájában kép kitéve rólad? Volt valaha rólad/kettőtökről készült fotó a háttérképe telefonon vagy számítógépen? Ha ezek bármelyikére igen a válasz, akkor mehet a fotós törülköző, ellenkező esetben lebeszélnélek. A pasik többsége az ilyet nem szereti, sajnos. Nagyon rosszul esne neked, ha udvariasan megköszöni, "nahát, kicsim, milyen kedves tőled", aztán elsüllyeszti a szekrény mélyére, nem?



A másik nézőpont, bár ez már csak az én hülyeségem: tényleg azt akarod, hogy a fenekét a közös képetekbe törölje? :)

2012. jan. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ezekre valóban igen a válasz,de a fenékkitörlős dologban igazad van!:D(mellékesen jót nevettem:D)
2012. jan. 17. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!