Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek osztálytárssal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek osztálytárssal?

Figyelt kérdés

Próbáltam értelmesen végig gondolni a pro és kontra érveket, aztán mégsem tudtam ellenállni a szívemnek. 19 vagyok, jövőre végzős. A srác 4 éve osztálytársam, de eddig elmentünk egymás mellett. 4 hónapja beszélünk igazán sokat, másfél hónapja csattant el az első csókunk. Utána még húztuk egymást egy darabig, majd két-három hete kimondtuk, hogy akkor együtt vagyunk végül is. Osztálytársaink nem tudnak róla, de nem is igazán szeretném "bevinni" az osztályba a magán életem, jó így. Ha egyszer kipattan, azzal sem lesz semmi baj, tehát végül is nem titkolózok, nem érdekel mit gondolnak.

Nagyon boldog vagyok vele, még is félek kicsit attól, hogy mi lesz ha vége lesz? Hogy fogok nap mint nap a szemébe nézni, még egy évig minden áldott nap? Szerintetek hülyeség ezen gondolkodni? Ti hogy vélekedtek az ilyen kapcsolatokról?


2009. jún. 8. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem még nem tombolhat a szerelem, ha ilyeneken gondolkozol, h mi lesz ha vége!
2009. jún. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj azon,hogy 'Mi lesz,ha vége lesz?',mert,ha ezzel spanolod magad kitalálsz vmi hülyeséget ( magamból kiindulva =D ) és azzal,és az elmélkedés eredményével tönkre vághatod a párkapcsolatodat.

És én szerintem így nem szabad neki indulni vagy így "járni",hogy azon gondolkodsz,hogy 'Mi lesz,ha...?'

Bocs,ha száraz voltam :D,de remélem érthető volt.=)

Egy srác

2009. jún. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Szia! A jelenlegi párommal több mint 3 éve vagyok együtt és ő az osztálytársam is egyben. Nálunk tudja az egész osztály, nem is akartunk titkolózni.. Szerintem nem hülyeség osztálytárssal összejönni, de az sok mindentől függhet, hogy mi sül ki belőle... Mi is végzősök vagyunk.
2009. jún. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért gondolkodtam ezen rengeteget, mert két volt barátom is van, akik ugyanabba a suliba járnak mint én. Az egyikkel másfél évig voltam együtt, a másikkal 7 hónapig, és a mai napig is összerezzen mindenem, ha szembejön valamelyik a folyosón, főleg hogy nem túl szépen lett vége a kapcsolatunknak egyikkel sem. Nem azért agyalok rajta, mert nem bízok a barátomban, hanem mert nehéz továbblépni a régi sérelmeken, nem szeretnék egy harmadik embert is, akivel nem szívesen szívok egy levegőt. De amúgy sokan mondták hogy ne gondolkozzak ezen. Csak hát... könnyű mondani :(
2009. jún. 8. 16:15
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Sohasem jönnék össze osztálytársal, nálam ez egy kitérium, napi 6-7-8 órában együtt és még utánna is csak hamar egymásra unnánk, vagy is jó megoldás ha a suliban csak sima osztálytrsak lennénk de abból is tuti vita lenne. De van pár ismerősöm aki hasonló helyzetben volt és végül ezért szakítottak, mert reggel együtt mentek suliba, ott is együtt voltak hisz látták egymást 6-7-8 órán keresztül, együtt mentek haza és még utánna délután is együtt lenni mivel csak jártok és a suliban a szünetke nem elég egy kapcsolatra tehát megunták egymást hogy egész nap látni a másikat. De a kivétel erősíti a szabályt, lehet járni osztálytársal csak okosan kell csinálni. Hát igen, hogy ha szakítotok akkor még együtt lesztek egy osztályba, hát ismerősömtől tudom, hogy nagon rossz volt utánna bámulni a csajt főleg, hogy utánna a csajszi egyből bepasizott, tehát nem a legjobb dolog.


Viszont sok szerencsét kívánok és ne azon törd a fejed, hogy mi lesz ha vége, hanem élvezd ki addig amíg jó és ráérsz azon gondolkodni később. Az a lényeg hogy fektesettek le néhány szabályt pl: a sulin kívül romantikázzatok tehát ott kezeljétek egymást úgy mint az osztálytársak ne mint barát és barátnő te is beszélgess a barátnieddel szünetekben ő a haverjaival, mert így nem untok egymásra és miután vége van az utolsó órának utánna barát és barátnő. Az a lényeg hogy üljetek le és gondoljátok át jól.

2009. jún. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Először is, nagyon köszönöm a bíztató válaszokat! :)

Suliban szinte nem is beszélünk, csak ritkán, akkor is keveset, és nem úgy mint egy pár :) Óránk nem sok van együtt, mert két csoportra vagyunk osztva, délután sem tudunk nagyon találkozni, mert máshogy vannak óráink, és egyikünk sem abban a városban lakik ahol a sulink van. Tulajdonképpen csak itthon msn-en és hétvégente egymásnál vagyunk barát és barátnő, így a megunás azt hiszem kizárva, pláne hogy itt a nyááár! :)

Nagyon köszönöm a hasznos tanácsokat!:)

2009. jún. 8. 16:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Énsem jönnék össze osz.társsal soha többet,mert már volt tapasztalatom ilyen kapcsiba:S
2009. jún. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hát sziasztok!Nem tudom ezzel mennyit segítek vagy mennyit nem de mondjuk az én szitum most perpill az hogy van egy oszt. társnőm akivel 2 éve voltunk együtt vége lett húzós körülmények között...és most mégis úgy néz ki hogy újra összejövünk és ez sztem abszolút pozitív hogy osztálytárssal jössz össze mert azért valamilyen szinten már ismered és azért 4 év alatt biztos tudtál meg róla olyanokat amiket általában nem tudsz a leendő párodról

és ha így is kialakul valamiféle vonzódás na akkor az alapból biztos talajon áll feltéve ha nem rontod el ilyen gondolatokkal:) 17/F

2009. jún. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!