Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy szakítást muszáj megbeszélni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szakítást muszáj megbeszélni?

Figyelt kérdés

elég rossz volt az utóbbi időben a kapcsolatunk,7 éve vagyunk együtt de az utóbbi 1 év csak szenedés volt,eljött az idő és kimondta a párom-legyen vége.

Én ennek örülök mert nem nagyon tudtam volna véget vetni úgy a dolognak hogy ő nem akarja,mert sajnáltam meg ez meg az,de most azt mindenképp beszélni akar hogy ez nem volt jó ez ezér meg azér történik,de engem rohadtul hidegen hagy nem akarok egy szót sem beszélni róla csak csöndben elvállni és ennyi,tényleg én vagyok a hülye? vagy mire jó ez a megbeszélés?

25/F


2012. jan. 29. 13:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Arra hogy nem akar elválni.
2012. jan. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

IGEN muszáj megbeszélni.

7 év után nem lehet csak úgy elsétálni, hogy na akkor szia.

2012. jan. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj de miért ne lehetne? Ha nem akarnak egymástól semmit, akkor miért kell beszélni róla? Ebben valami huncutság lesz érzem én.
2012. jan. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ahogy látom, te az a típus vagy, aki szépen magában elraktározza és szortírozza az érzéseit... de majd ez később visszaüt, hidd el nekem... majd egy negatív életszakaszodban ezek az elfojtott érzelmek egyszerre törnek ki, és kibuksz mint annak a rendje... de ne legyen igazam.


Szerintem ennyi idő után jobban jártok mindketten, ha legalább nagyjából megbeszélitek a dolog. Én legalábbis azt tenném - 7 év nem kis idő...


23/F

2012. jan. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
én nem szeretnék beszélni,tudom nagyon jól mi volt mivel én is ott voltam :D
2012. jan. 29. 14:02
 6/14 anonim ***** válasza:
Meghallgatod, mit akar, és ennyi. 7 év elég hosszú idő, és ha neked ennyit jelentett...
2012. jan. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Xeon88888

Látszik, hogy Te nem nagyon szakítottál még hét év után.

2012. jan. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nem sok rutinom van e téren,kb 2-3 év volt a csajozós korszakom,és utána le is kötöttem magam (most már kiderült) 7 évre,és nem tudom ilyenkor mi szokás,de lelkem mélyén csak elmennék minél messzebbre mindenkit leszarva,új életet kezdeni.
2012. jan. 29. 14:07
 9/14 anonim ***** válasza:

Kérdező...

Van bármi, ami miatt beszélnetek kellene?

Mert 25 évesen gondolom azért már elkezdtetek közös életet kialakítani és a hét év alatt azért nem csak emlékeket, hanem értékeket is felhalmoztatok nem?

Azokról is érdemes beszélni.

Szerintem Te azért nem akarsz beszélni a volt barátnőddel, mert nem véletlenül volt az utóbbi egy év szenvedés...

2012. jan. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Higyj nekem kérdező, jobban jársz, ha megbeszélitek azért az egészet. Most persze úgy érzed, neked aztán nincs szükséged ilyesmire, de 7 év baromi sok idő. Hiányozni fog, hidd el nekem. Sőt, mivel ezt a kérdést feltetted (muszáj-e megbeszélni), már ez is azt jelenti, hogy bizonytalan vagy: később még bizonytalanabb leszel, a lelked mélyén hiányolni fogod majd ha nem is most, 1 év, 2 év, 5 vagy 10 év múlva, hogy akkor vele nem tisztáztátok teljesen az egészet.


23/F

2012. jan. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!