Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Március 8. Nők napja. Többi lent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Március 8. Nők napja. Többi lent?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Hamarosan itt Március 8. Barátnőmnek szeretnék valami szép virágot, vagy csokrot adni. Mit ajánltok? Köszönöm

2012. márc. 3. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Férfi napra neked szokott ajándékot venni ??
2012. márc. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Engem nem az érdekel, hogy mit kapok. Hanem, hogy mit adok és hogy azt szívből adjam. :)
2012. márc. 3. 13:28
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Ez igazán aranyos. :)

Főleg az, amit írtál az első kérdezőnek vissza.

Én ideálisnak tartok, erre az alkalomra egy tulipán csokrot. Persze ez attól függ, hogy ő szereti-e. :)

2012. márc. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Természetesen a kedvenc virágát. Ha nem tudod, mi az, ki tudod puhatolni. Pl.: anyámnak veszek virágot anyák napjára, ha jól rémlik, a margaréta a kedvence. Tényleg, neked van kedvenced?


Cserepeset nem ajánlom, mert nem biztos, hogy tudja gondozni, vagy egyáltalán hova tenni. Tavaly én is kaptam páromtól egy gyönyörű orchideát, de a 30 nm-es házban nem tudtam hova tenni, hát kitettem a teraszra, de ott megdöglött szegény.

2012. márc. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon aranyos vagy!!!:)

Én örülnék egy liliomcsokornak, de egyetlen szál vörös rózsának is. A szándék, a gesztus a fontos:):):)

2012. márc. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
aranyos vagy tényleg, sokkal meghatóbb, mint egy Valentin napi akármi. szerintem egy szál szép virág is elég :)
2012. márc. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán 3 szál rózsa?Vagy 1 szál,szép masnival átfűzve:)bőőőven elég...
2012. márc. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%

Nehogymár növényeket öldököljünk csak azért, hogy "jajj milyen szép ez a virág (pár nap múlva elhervad)/de kedves a srác".

Bakker nem szégyen cserepeset venni, az legalább megmarad, sőt maga az ajándékozott is tovább élvezkedhetik rajta...

[Itt még gondolkodtam hogy írjak-e a végére kismosolygóskaraktereket, aztán inkább nem.]

2012. márc. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%

Szép-szép a virág, de olyan sablonos és mindenkitől azt kapok (apukám, partnerem, kollégák). Jó, én is örülök neki, de megpróbálkozhatnál valami kreatívval, ha a barátnőd vevő az ilyenre.


Pl. egy elhervadó virág helyett vegyél egy szép virágos képeslapot, vagy te rajzolj, esetleg csinálj te montázst, ha ügyes vagy. Írj bele valami kedves szöveget, hogy pl. a Földön 7 milliárd ember él, ebből mittomén hány a nő (nézd meg a neten), de csak ő az egyetlen akinek ilyen szép a mosolya/a szeme/arany a szíve és boldog vagy, hogy te lehetsz a barátja. Nézhetsz valami szép szerelmes idézetet is.


Nem tudom, hogy együtt éltek-e, ha igen, reggel ébredhet úgy, hogy ez van a párnája mellett, a fogmosópohárnál, vagy a reggeli kávéja mellé teszed. Lehet kapni marcipán rózsát (a hosszúszárút) is.


Vagy este meghívhatod egy cukrászdába, kávézóba.

2012. márc. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!