Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akit szeretek, az újra és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit szeretek, az újra és újra megbocsájt a hűtlen barátnőjének, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A srác ,akiről szó van messze lakik tőlem kb 150 km...(évente kb 2-3 szor találkozunk)

Egyértelműen azért nem jött össze velem ,mert nagy a távolság.1,5 éve összejött egy lánnyal,aki azóta többször is megcsalta...a srác szakított vele többször is ,de aztán végül mindig újrakezdték..ez történt a héten is.

Az a baj,hogy miközben ezek játszódnak,mintha a szívem szakadna meg.....amikor látom,hogy szakítanak azért,amikor látom,hogy kibékültek azért.

Borzasztóan fáj,és félek attól,hogy megint összetöri a szívem.... valaki tud valamilyen tanácsot adni,hogy mit tegyek ?



2012. márc. 3. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
keress egy pasit magadnak és ne fuss ez a srác után!!
2012. márc. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
retardált vagy?
2012. márc. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok vizet zavarsz a srácnál.

El kéne felejtened.

2012. márc. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az van h hiába van több srác is ,aki össze akar jönni velem...én egyszerűen csak rá tudok gondolni...
2012. márc. 3. 14:54
 5/9 A kérdező kommentje:
amúgy meg nem futok utána
2012. márc. 3. 14:55
 6/9 anonim válasza:
Háth ha igazán szereted nyisd fel a szemét,hogy rossz a csaja stb. Hogyha hisz neked és a barátod akkor van esélyed ,hogyha hülyeségnek tartja akkor hagyd,keres magadnak másik pasit.
2012. ápr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

:(


átérzem a helyzeted, én is ebben a cipőben járok :(


Nem tudsz semmit tenni, de adj esélyt másoknak is, hátha megtalálod közben a szerelmet!


Naponta a 24órából 10 órát tuti, hogy rá gondolok, és sokat is sírok, de nem tudom elfelejteni. Egyszerűen szerelmes lettem, viszont találkozgatok más srácokkal is, hátha találkozok valakivel, aki el tudja felejtetni.

2012. ápr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én is pont ugyan igy jártam .. de én csak annyit teszek,hogy nem beszélek vele...minden kapcsolatot megszakitottunk (miatta)... És igy könnyebb.. probálj beszélni vele és probald felnyitni a szemét,ha nem sikerul nem a te hibád .. hagyd .majd kapsz jobbat
2012. ápr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 omba ***** válasza:

Nincs semmi tennivalód.

Felhívhatnád a figyelmét, hogy rosszul választott (valszeg rájött már), és kérd meg, hogy keressen egy rendesebb, megbízhatóbb lányt?

2012. ápr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!