Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a volt párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a volt párom még mindég megbocsájt?

Figyelt kérdés
7 évig jártam a pasimmal, és 7 év alatt nagyon jó barátom, társam szerelmem volt, ugyanúgy énis neki. Sajna belegázolt az életunkbe egy másik pasi, akibe nagyon bele estem, és most 9 hónapja hogy eggyutt vagyok vele. A volt pasimmal szakítottam, de a mostanival osszevesztem, és bocsánatot kértem a volt pasimtól.Megbocsájtott, de már semmi nem volt a régi. én nemtudtam szeretni ot, az új kellet nekem, és ezért hazudtam, hogy dolgozni megyek az eggyik barátnommel, és kozben aval a pasival mentem dolgozni. A volt pasimat nemérdekli, hogy megcsaltam vagy akár mostis mással vaok, o nagyon szeret engemet, és akar engemet....az új is, csak vele nagyobb biztonságban érzem magam, kutyabolond mint én, és nagyon tud szeretni. én szeretem ot, csak sokat veszekedjunk, elég sok apróság miatt, idosebb nálam, és sokszor neki kell igazat adnom, akkoris, ha nemúgy van, és annyi hogy o kiélte az életét rendesen, de a volt párommal 15éves kortól vagyok eggyutt, és o fiatalabb fél évvel tolem. Szerintetek?
2011. dec. 19. 19:17
1 2 3
 1/21 WhiteLabel ***** válasza:
78%
szerintem ocsmány vagy. ja és terhes.
2011. dec. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szerintem az új se illik hozzád, meg a régi se...
2011. dec. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem meg egy pasi se...
2011. dec. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem dögöljön meg az olyan mint te!...

"Sajna belegázolt az életunkbe egy másik pasi" inkább te hagytad magad és tetted tönkre, amit felépítettetek...

"bocsánatot kértem a volt pasimtól" szánalmas vagy.

"ezért hazudtam, hogy dolgozni megyek az eggyik barátnommel, és kozben aval a pasival mentem dolgozni" szánalmas vagy.

"o nagyon szeret engemet, és akar engemet" szerencsétlen srác, ilyen riban.cra pazarolt el 7 évet az életéből

"én szeretem ot, csak sokat veszekedjunk" szeret, akkor meg hagyd a régi srácot, ne kínozd szegényt.


Rihanna - Unfaithful című dala miatt tudom kicsit felfogni az érveidet. dde még így se. riban.c.

2011. dec. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

az jo, mert mindenki sajat magabol indul ki...Ugy kicsi lelkem RIBAN.C TEEEE vagy, a masik

Ilyen csunya pofáuak, mint te, végkép ide nemvalók.

Es mellékesen, nemvagyok semmi, mert a barátom tudta, hogy tetszik nekem az új fiú, és szakítottunk is miatta, de nem roszbol......esetleg a ribancra magadat érthetted, mert a ribanc az aki oltozik másnak, megcsalja a párját, és pénzért csinálja, nemtom te melyiket kozuluk, de én eggyiket sem tettem me....HEHE

Ugyhogy sultél kisanyám.

és nem utolso sorba, bocsánatot kértem, ha már szánalomból is....akkoris volt annyi bor a pofámon, hogy elé áljak, és megmondjam-bevaljam...hogy tévedtem.O megbocsájtott az igaz, de nem volt koztunk semmi, mert o sem és én sem akartam még....és nembírtam az új srác nélkul, és ezért visszamentem hozzá. Azóta is a volt pasimmal beszélek stb, és tudom hogy még mindég szeret, valahol énis ot, csak fontosabbnak nézem az újjat, mint a volt pasimat.

Ugyhogy mégegyszer a ribanc.okrol......MINDENKI SAJAT MAGABOL INDUL KI. ezt ne feledd akkor sem, ha valaki másat ribancozol le ok? és méghozzá alaptalanul, mert semmi ribancos nincs benne. Tudod mi? a szánalmas is csak te lehetsz, mivel hogy ilyen szánalmas választ adtam, minthogy megmondtad volna, hogy eggyikse, hulye vaok vagy mittom én....inkább magadat írtad a válaszodba....hmmmm

Szánalmas Vagy.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. dec. 19. 19:45
 6/21 WhiteLabel ***** válasza:
szerintem senki nem ribancozott le.
2011. dec. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Élve a szavaiddal, mindenki magából indul ki. Olvasd csak el mit írtál cicca.

Én tudom magamról amit tudok. Amit viszont te csinálsz az szánalmas, akárhogy is nézzük, sajnálom. ;)

2011. dec. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
WhiteLabel: de. Én. :D
2011. dec. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
mert a ribanc az aki oltozik másnak, megcsalja a párját, és pénzért csinálja. kiegészíteném. ribanc az is, aki játszik a pasikkal. vagyis. gondolkozz! gondolkozz!!
2011. dec. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Hát nézzed akárhogyis, szemuveggel vagy anélkul, mindenkinek megvan a baja, a saját problémája, nekem per pillanat ez a problémám volt, de jonnek az ilyenek.....mint te.....cicca, és beleszólnak a saját mocskos életuk szerint, hogy ilyen vagy olyan vagy, ez a szánalmas, akárhonnan fogom nézni, még ha a számítógépet ki is kapcsolom, akkor is szánalmas lenne, hehe. Ugyhogy felesleges vitatkoznunk, oké szánalmas vaok, te is, és sokan mások is, az élet ilyen, sokat kell tennunk jot is és rosszat eggyaránt, ez nálam így alakult, nagyon sajnálom ezt az egészet, hogy megismertem ezt az új pasit, hogy tonkrement a kapcsolatom, és bánom azt is, hogy ilyen Szánalmas vagyok, hogy elmentem azzal az új sráccal. De ez van, csak számítottam valami normális válaszra, te miattad nemkaptam, de lehet hogy mindenki így vélekedik, mint te, de sebaj. Tudom magamról, hogy nem vagyok bunos, csak annyi, hogy hibát kovettem el. De kosz mindent, még neked is cicca,mert anyira magabiztossá tettél most, hogy el dontottem, hagyok a volt pasimnak békén, és addig ameddig tudok, élem az életem az újjal, ha meg szétmegyunk, akkor meg egyedul leszek, hat ez van.
2011. dec. 19. 19:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!