Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha belezúgtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha belezúgtam egy srácba, és ez a dolog kölcsönös, csak barátnője van?

Figyelt kérdés

Naponta 2-3 órákat beszélünk, jól elvagyunk, nagyon kedves velem,sokat érdeklődik...Nagyon belezúgtam ebbe a srácba, de nem tudom hogy mit csináljak, hagyjam e, vagy próbáljak meg közelebb kerülni hozzá?

Légyszi segítsetek!!!előre is köszi!


2009. jún. 8. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ezért ne rombold szét a mostani kapcsolatát, mert nem érné meg! Várd meg amíg maguktól szakítanak (előbb utóbb úgyis fognak) és aztán lépj. De ne túl tolakodóan mert akkor a srác bunkónak fog nézni hogy most szakított te meg egyből rá szállsz. Addigis csak beszélgessetek, legalább jobban kiismered. :)
2009. jún. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ő montda, hogy beléd zúgott? Mert akkor nem értem, hogy miért hazudik a barátnőjének azzal, hogy vele vna, de közben meg téged szeret.
2009. jún. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen ő mondta,azt nem tudom, hogy mi van a bnőjével...ezért vagyok tanácstalan...
2009. jún. 8. 19:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát először is: hány évesek vagytok?

Másodszor pedig.. mondd meg neki, hogy hogyha igazán szeret, akkor szakít a barátnőjével és veled lesz.

2009. jún. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Huhh, az ilyenekkel nagyon kell vigyázni! Persze, érezhet valamiféle lángolást irántad, de lehet, hogy ez csak azért van, mert a barátnőjével mélyponton van a kapcsolatuk. Te pedig felüdülést hozol neki.

Az a kérdés, hogy tart-e olyan fontosnak, hogy elhagyja miattad a barátnőjét. Tisztázd vele a helyzetet! Mondd meg neki, hogy te ezt csak tiszta lappal vagy hajandó folytatni. Ha nem vállalja, akkor sajnos el kell őt felejtened.

Szerintem te ne nyomulj, a döntést úgyis egyedül kell meghoznia. Legyél vele kedves (és egy darabig megértő), de míg kapcsolatban van, addig ne add teljesen oda magadat és az érzéseidet sem!

Remélem nem fogsz csalódni! :)

2009. jún. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szélpen am én 18 vok a srác pedig 19!
2009. jún. 9. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!