Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a srác miért ilyen népszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a srác miért ilyen népszerű a csajok körében?

Figyelt kérdés

van a sulinkban egy srác,még csak nem is néz ki jól...csak hihetetlen nagy pofája van, egyfolytában beszél mindenféle baromságokról,tök gyerekes infantilis, semmit sem vesz komlyan mindenből viccet csinál,mindenkivel szórakozik, össze vissza kavar a csajokkal, és mindenen röhög egyfolytában jó kedve van,és az az önelégült mosoly az arcán, közbe meg nem is nagy szám,de mégis határozott és el van telve magával,pedig nincs oka rá,de mégis. Szerintem nem is akar komoly kapcsolatot senkivel, csak gyerekesen röhög mindenen,és fölényesen lenézően viselkedik másokkal,enyhén lekezelő és nagyvonalúnak mutatja magát. mint valami rossz színész.

Most komolyan,mit esznek a csajok az ilyen komolytalan bohócokon?



2012. márc. 3. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Most az bánt hogy téged le sem szar?
2012. márc. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Jajj.. Irigy vagy? Most sajnálnunk kellene téged? Szegény..
2012. márc. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de mégis mi olyan jó ebben a srácban? a lányok már nem akarnak komoly kapcsoaltot?
2012. márc. 3. 21:01
 4/11 anonim ***** válasza:
Biztos a kisugárzása fogja meg őket.
2012. márc. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

azért mert a csajok máshogy látják a srácokat mint mi srácok a csajokat, némelyik simán elvan egy csúnya de marha "jóarc" sráccal, még össze is jön vele..


egyszerűen másképp tekintenek a belső tulajdonságainkra mint mi srácok


meg amúgy is tudhatnád a csajoknak olyan srác kell aki leszarja őket , de mégis figyelmes, aki vicces többnyire de ha kell komoly, aki magabiztos és tud szeretni(na ez ennél a srácnál kiesett, de valszeg a többi nagyjából egyezik)

2012. márc. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

Most nem te vagy a lenéző?:)) TE beszélsz így róla, irigy vagy csak! Amúgy a csajok nem esznek mindenféle rondaságot, az a srác biztos kur"a jól nézhet ki. Én nagyon szeretem ha egy fiú vicces, és sosem szomorú. A nők azt szeretik ha megalázzák őket aztán megalázkodnak, így megy ez! Na meg a cuki boci szemeknek senki sem képes ellenálni!!!


15L!

2012. márc. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is ismerek ilyen srácot. Talán ugyan arról beszélünk. Nemtudom mit esznek rajta én is ilyen VOLTAM csak jött egy szörnyű dolog az életembe és még mindig nem épültem fel rendesen . Most egy komor depressziós f*szfej vagyok és tetszem a lányoknak de nem tudok hozzájuk közeledni ezért 5 hónapja csajjal sem voltam. Ez para, de amit én csináltam amögött legalább volt tartalom nem kamuztam és nem szájhősködtem. És én normális okos és érzelmes voltam emellett , és meg is voltak az értékeim!!!
2012. márc. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyszer két nagydarab boxoló paraszt meg akarta verni a legjobb barátom , végül el is kapták, pont velem volt külvárosba ő elég gyenge el is sikerült pucolnia én viszont ott maradtam és sikerült helytállnom amennyire tőlem tellett bár két hétig fel sem tudtam állni. És a colgate mosoly sem volt meg egy hónapig :D A srácról akiről már írtam , neki mindig mákja volt bár múlt héten meglökte egy erősebb srác és elsírta magát meg hazafutott. Azóta nem láttuk. Erről ennyit :D

Ha idegesít ,vagy ha g*ciskedig menj neki ne tökölj , majd meglátod mennyire kemény legény. Ha kiderül hogy csicska úgy sem lesz már olyan aki ezek után komolyan venné.

2012. márc. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

JAh és egyébként ez az ALFA HÍM dolog. Ha nem tudod "letaszítani" a trónról akkor mit vársz? Akkor meg irigykedj csak mondhatni ez jut neked.

Vagy tegyél érte. AZTCSŐ

2012. márc. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ricsi te vagy az?


flopi lemez

2012. márc. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!