Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi hiányzik belőlem?

Figyelt kérdés
Életvidám srác vagyok, intelligensnek és kedvesnek tartanak, a közvélemény szerint jól is nézek ki (184 cm, izmos testalkat), tudom, hogy kell beszélni a nőkkel, és nagyon jól megvagyok velük, valamiért azonban egy ponton mindig megáll a dolog, és sosem jön össze senkivel... Talán nem mutatom ki eléggé az érzéseimet? Mi lehet a gond? Már nagyon régóta próbálom fejleszteni a személyiségemet, és mindig egyre karizmatikusabb vagyok, mégsem jutok A-ból B-be. Mit javasoltok? (bocsi hogy hosszú lett a szöveg.)
2012. márc. 3. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

néha az egyszerűség és a spontanitás többet ér mint bármilyen más kimért rafinált agyas módszer.

csak ne legyél páwa kérlek!

2012. márc. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ne akarj ennyire megfelelni..legyél lazább és hidd el összejön
2012. márc. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem függ attól is a dolog, hogy hány éves vagy és kinél próbálkozol.

A leírtak alapján egy értelmes srác vagy.

2012. márc. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ja tényleg bocsi, 16 éves vagyok és nem páva :D
2012. márc. 3. 21:20
 5/12 anonim ***** válasza:
Talán nem a megfelelő lányoknál próbálkozol.
2012. márc. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nagyon rágörcsölsz a témára, hogy neked kell valaki és ezért nem jön össze.
2012. márc. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
de rég láttam nem páwa 16 évest! szia :D
2012. márc. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondják az okosok, hogy a legrondább, legkövérebb, szemüveges lányoknál kell próbálkoznom, pedig nem is ismernek, azt sem tudják hogy nézek ki, csak épp nem merek csajozni és nem is tudok ennyi a bűnöm.


Külsőre nem vagyok állítólag se bányarém, sőt volt nem is egy lány, akinek a helyes pasi kategóriába tartozom, ennek ellenére sosem jön össze senkivel sem. :/

2012. márc. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én meg ronda vagyok mégis van nem ronda barátnőm.
2012. márc. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16?B*sszus még fiatal vagy:)Úgy írtál mintha 30éves lennél és tényleg gáz lenne.Nyugi csak próbálkozz lányoknál:)majd összejön valami!
2012. márc. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!