Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok ti, hogy vészelitek át...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti, hogy vészelitek át ha nagy szerelmeteket aki szakított veled másik csávóval látod?

Figyelt kérdés
Már nem érzem azt a nagy szerelmet ami miatt szenvedtem de szerdán láttam a csajt egy másik sráccal és azóta megint padlón vagyok?
2012. márc. 4. 09:24
 1/10 anonim ***** válasza:
ez marad is! Csajozz sokat..járj el haverokkal,foglald le magad..! Csak ezek segítenek!
2012. márc. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

próbáld meg kerülni az ilyen szitukat. nincs jobb tippem.

felejtsd el egy életre


Amúgy meg engem NAGYON idegesítene, fel húznám magam rajta ha ilyen történne velem. Elküldeném a csajt melegebb éghajlatra (persze magamban) és egyből elmúlna az a nagy szerelem

2012. márc. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De szörnyű bele gondolni hogy mást csókol mással tölti az éjszakát mikor még azért bármit megtennék, hogy vissza kapjam :(
2012. márc. 4. 09:47
 4/10 anonim válasza:

Együtt érzek veled. Nekem tegnap lett vége egy majdnem 2 évig tartó kapcsolatomnak. Nagyon ki vagyok bukva.. Nem tudok aludni, enni sem. Belegondoltam már többször is, hogy mi lesz ha mással fogom látni.. :(

áááá nem bírnám elviselni. Nagyon rossz főleg, hogy 1km-re lakik tőlem.

2012. márc. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Bloody Death ***** válasza:
100%

Iszok én ha fáj iszok én ha szúr

Iszok, ha csajom mással k.r

Iszok én reggel iszok én este

Iszok iszok iszok csak mer szoktam

Mindegy mit iszok mindegy hol iszok mindegy hogy iszok

Vedelek vedelek vede vede vedelek.

2012. márc. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Fajin a szöveg! :D

De az alkohol nem megoldás. Én is azt hittem. Berúgtam mint nem kicsit aztán akkor persze jó volt, segített egy kicsit felejteni, meg jó kedvre deríteni, de 4 óra alvás után ugyanolyan rossz minden...

2012. márc. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de én nagyon ritkán iszok és ebben a helyzetben nem tenne jót mert biztos csak lejáratnám magam ahogy ismerem. De nem az fáj hogy nincs velem, hanem hogy soha többé nem lesz velem, mert kedvenc mondása csak a káposzta jó felmelegítve.
2012. márc. 4. 12:53
 8/10 anonim ***** válasza:
és miért szakított veled, azt lehet tudni? mi volt az indoka?
2012. márc. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Maga sem tudja meg magyarázni úgy érzi nem szerelmes belém :(
2012. márc. 6. 13:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Megértelek, én is ebben a cipőben járok! Az az előnyöm, hogy mi külön városban lakunk, kicsi az esélye, hogy összetalálkozzak vele. Ami talán kicsit segít, hogy hibernáltam magam facebookon, így nem látom mit csinál, kivel hol volt. Nehéz, nagyon nehéz, de valahogy muszáj ezt a időszakot elfelejteni. Amúgy ahogy mondják, minden rosszban van valami jó, ha már nem voltál vele boldog, most még a szakítás után nehéz, és rossz, de ha belegondolsz, jön a tavasz, ismerkedj új emberekkel, menj olyan helyekre, ahol még azelőtt nem voltál. Aztán lassacskán az ember rájön, hogy egy rosszul működő kapcsolat helyett milyen jól is járt...na ezt még én sem érzem, és hetek óta szenvedek, de bízom benne, hogy hamarosan eljön az az idő is. Remélem tudtam segíteni!
2012. márc. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!