Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalnátok a szerelmeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalnátok a szerelmeteket ha valami hiányozna belőle amit másik meg tud adni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 18:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nem
2010. máj. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
én sem
2010. máj. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az az Isten!...
2010. máj. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hülye kérdés. Ha van szerelmem, akkor Ő a mérce és más nem tud nála többet nyújtani.
2010. máj. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem.

Ha valamit nem tudna megadni,akkor előbb szólnék neki,és ha nem tudja orvosolni,akkor megpróbálnék változni ,esetleg viselni a hiányt,és ha ez se megy,scak akkor szakítanék.Ám ilyen egyszer se fordult még elő velem...f/16

2010. máj. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
hát Isten az van, kedves utolsó előtti, de szerintem se csald meg. az hülye hozzáállás. ha hibátlant akarsz keresni, akkor özvegyen fogsz meghalni, ugyanis olyan nincs.
2010. máj. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

szerintem egy hosszabb kapcsolatban jogosan merul fel a kerdes. beszelnek, flortolnek vele, de nem hiszem hogy megcsalnam vele a szerelmem. esetlegt megprobalnam megbeszelni vele, hatha egy kis odafigyelessel o is tudna ezt nyujtani. esetleg ird le h konkretan mirol van szo.


pl mikor epp kicsit lent volt a hullamvasuttal a kapcsolatunk, feltunt a semmibol egy srac aki levett a labamrol, meselte miket csinalt az exenek. ultraromantikus es grandiozus dolgok, halom rozsa, habfurdo, stb. eleinte csorgott a nyalam hogy wow~ de kesobb kiderult hogy ha ezekben talan nem is, de egy csomo mas dologban hazudott, azonkivul nem az a kaprazatos, izgalmas ferfi akinek eloadta magat hanem egy onbizalomhianyos, izlestelen kisfiu.


gondold meg mi hianyzik es hogy ez mennyit er meg.

2010. máj. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nem adja meg, beszéltem már vele, nincs remény, de szeretem.
2010. máj. 2. 19:17
 9/14 anonim ***** válasza:

Mit nem ad meg, hány évesek vagytok, és mióta vagytok együtt?

(Esetleg rossz élmény miatt nem adja meg?)

2010. máj. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nemfigyel rám eleget. 18évesek vagyunk
2010. máj. 2. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!