Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl kíváncsi a természetem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl kíváncsi a természetem, és a páromat hirtelen elkezdte zavarni. Hogyan szokjak le róla?

Figyelt kérdés

Ha valakivel beszélek telefonon, mindig megkérdem hogy hol van és hogy mi jót csinál, legyen az barátnő tesó, szülő szóval bárki, így a páromtól is szoktam érdeklődni.

Viszont közölte velem, hogy elege van hogy állandóan bekell számolnia mindenről, és nekem állt hogy már lassan akkor is szól ha sz..ni megy.

Nem nem várok el ilyesmit, és csak ilyen vagyok.

Valahogy egyből jön a számra és kimondom hogy hol vagy és hogy mi jót csinálsz.

De hogyan szokjak le róla, hogy a páromat ne kérdezzem meg. :/ Félek hogy nem fog menni.


2012. márc. 4. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:

ha beszélek valakivel telefonom, én is szeretem tudni, hogy épp miben zavarom-e? vagy hol tartózkodik, hogy kivel van, attól függően folytató illetve zúzdítom rá a szövegemet.


ha a párodat zavarja vegyél kicsit vissza az érdeklődésből, és csak a legszükségesebb információt kérdezd meg tőle. pl.: ma hideg vacsora lesz, jó vagy jó?

ha ennyire visszaszorítod a kommunikációt egy idő után ő fogja kérni hogy legyél bőbeszédű. :P

2012. márc. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már valószinűleg érzi.
2012. márc. 4. 11:19
 3/8 anonim ***** válasza:

Hogy hogy nem fog menni? Gondolkodni nem szoktál? Elég üresfejű lehetsz.


(Szerintem már régen visszaszorult a kommunikáció, azért kérdezgeted mindenről.)

2012. márc. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért nem fog menni, mert nehéz hogy ne kérdezzen meg hogy hol van vagy mit csinál, nekem ez természetes!!!
2012. márc. 4. 11:21
 5/8 anonim ***** válasza:
próbáld megállni!
2012. márc. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézd, azért meg lehet kérdezni, mert mi férfiak szeretjük ha érdeklődnek felőlünk (sőt, a nők is). De csak módjával. Lehet, de csak módjával.
2012. márc. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mi vagy te robot?

kapcsolj ki automatából és esetleg figyelj a hangszínére a hangsúlyára a telefonban.

ha hallod,hogy nyűgös,vagy feltartod,akkor ne faggasd.

2012. márc. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 wiWell ***** válasza:
Én is utálom, ha faggatnak, nem tok mindegy hol vagyok, nem kell órákat lógni a telefonon, mondd amit akarsz, válaszolok aztán otthon elmondom milyen volt a napom. Kész
2012. márc. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!