Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok, ha a szerelmetek egy cigánygyerekkel jönne össze?

Figyelt kérdés
Én hatalmasat csalódtam benne....
2012. márc. 4. 13:08
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
17%

utálok Magyarországon élni. iszonyatosan sok a rasszista. na és, mi van a cigány? elkéne gondolkodnod h miért őt válaszotta helyetted! attól még hogy cigány, nem rossz ember, sőt amiket leirtál most annak alapján te rosszabb ember vagy mint ő."

Csak a malév állt le, a többi repülő megy, tehát el lehet menni.

2012. márc. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
57%
Sok a rasszista, de sajnos még nem mindenki az :)
2012. márc. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
kérdező nagyon buta vagy...XDD Csak szivatlak...Rendes a cigány gyerek?Én nagyon ritkán találkozom "rendes" cigánnyal..Mondjuk kopasz vagyok szal nemtom mit várok magamtól :P sztem hagyd a csajt ne fájjon a fejed e miatt..találsz másikat :D
2012. márc. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
miért, létezik rendes, normális cigány???????
2012. márc. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

nem létezik

azért valjátok be őszintén tesók,hogy tetetek érte,hogy utáljanak benneteket országos szinten....

2012. márc. 9. 23:38
 36/41 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe megcsapkodnám a cigót :D
2012. márc. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy semmi közöd az exhez. Ez az ő szégyene.
2012. ápr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
26%

Tavaly történt, amikor az egyik discoból kijövet, egy kicsit sétálgattam, levegőztem. Majd arra figyeltem fel, hogy egy csaj kiabálva, szinte rohanva jön ki a discoból, meg még két csávó, az egyik a pasija volt, kiabált valamit a csaj után, az meg meg megállt és ahogy odaért a kö..ög rögtön levert egyet neki, akkor elkezdett a csaj sírni és veszekedni, és annak már több pofon lett a vége, akkor mentem oda leszedni a gyereket a csajról, és meg kell mondjam szívesen eltörtem volna a pofáját a gyereknek, csak a lányban még volt annyi, hogy elém állt és azt dadogta hogy "ne"


Jaja, a csávó ha nem is hiszitek hóember volt!! Nem kéne megjátszátok a ma született bárányt, ti, FEHÉREK!! Az ország pénzét tudjátok csak lenyúlni!!! Meg fajtalankodni a saját gyerekeitekkel, ehhez értetek Baz.meg!!!! A csaj meg ha le se sz.r téged, minek foglalkozol vele te fatökü, még egy nyulat se tudnátok kielégíteni, nem ám egy nőt... A gyűlöleteddel meg töröld a hófehér segged! És hágj meg almafát!

2012. ápr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

rolexo te gyökér. 1 ilyen esetet láttál életedbe? Amindenit ba*dmeg. Cigányokkal hányszor történik ilyen? 100 000-szer? Kb.


"Az ország pénzét tudjátok csak lenyúlni!"

Kinek az adójából segélyezik a fajtád?


"Meg fajtalankodni a saját gyerekeitekkel"

Azt hittem a fehérekről beszélsz. Ja hogy te olyan fekete vagy, hogy a cigányok fehérnek tűnnek? Akkor így igaz.


"A gyűlöleteddel..."

Látom benned nincsen azért írsz ilyeneket, hogy "hóember", "egy nyulat se tudnátok kielégíteni", "töröld a hófehér segged! És hágj meg almafát!"


Egy undorító rasszista nácigány vagy.

2012. ápr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, történnek az események, csak amit ti csináltok, azt nem nagyítják fel egy ilyennel, hogy MAGYAR ember ölt, meg ilyenek. Nem vagyok rasszista, de az erőszakos, nőket bántalmazó embereket kinem állhatom + itt vannak a gyerekbántalmazók, na ezeket sortűz elé állíttatnám. Azt meg szerintem te is tudod, hogy a "segély" amit osztanak nekik, mind vissza megy az államnak, áfák, adók keretében. Az európai unió meg minden évben ad támogatást, a cigányság, szegénység felszámolására. Úgy hogy nem teljesen te pénzeled a munkanélkülieket. És ha már ilyenekről beszélsz, pl a 4es metró meg hasonló sz.rságokért, mért az olyanoknak kell államadósságot fizetni, akik soha nem fogják ezeket a dolgokat, még csak látni sem. Gondolkodj má miket beszélsz. Nézz utána a dolgoknak, ne csak a levegőbe ocsárolj. Meg azt a mondást még nem hallottad, hogy "ha úgy bánsz egy emberrel, mint egy állattal, az előbb-utóbb úgy is fog viselkedni" Szép estét!!
2012. ápr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!