Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem? 20/F (ismerkedés)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem? 20/F (ismerkedés)

Figyelt kérdés

Nem tudok egyszerűen ismerkedni lányokkal, nem merek nagyon kezdeményezni.

Ti hogy szoktátok?

Egyszerűen odamentek egy idegen lányhoz, pl. az utcán?

Minden további nélkül el tudok beszélgetni lányokkal, csak a kezdeményezést nem merem, egyébként nem vagyok zavarban, nem szorongok. Csak ez az egy problémám van.

Ha ők szólítanak meg egy helyen, pl. egyetem akkor simán leállok velük dumálni. Szóval közeledési pánikom van na :D..

Mit gondol egy lány, ha pl. oda megyek hozzá fényes nappal az utcán és leszólítom?

Hülyének néz?

Vagy ez megszokott dolog?

Tudom, hülyén fogalmaztam meg az egészet, de valahogy meg akarom ezt ,,tanulni" vagy mi.

Tapasztalatokat tudnátok mondani vagy hogy ti hogy csináljátok srácok?

Még annyit, hogy nem vagyok egyáltalán ronda, meg félénk sem, de csak interneten tudok kezdeményezni, mert ott van időm kigondolni, hogy mit mondjak, meg nem olyan személyes az.

Köszi



2012. márc. 4. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Láttam egyszer egy nagyon jópofa módszert valahol a neten, és lány kommentelők is pozitívan nyilatkoztak róla: jó előre preparálsz magadnak egy cetlit, majd ha látsz egy megfelelő lányt, odamész hozzá, rámosolyogsz, és szó nélkül átadod neki. A cetlin ez álljon: "Szia, meghívhatlak egy randira? Ha igen, csak mosolyogj. Ha nem, dobj egy hátraszaltót."

Fennáll persze egy csekély rizikó, hogy mondjuk pont egy tornászlányt fogsz ki, aki minden további nélkül levágja a hátraszaltót, de összességében ennek elég csekély az esélye, szóval lehet próbálkozni. :D


Vagy, alternatíva: netes társkeresők. Nagy előnyük, hogy pont ezt a közeledési problémát semlegesítik. Ha ésszel használod őket ( alapszabályokat lásd itt: [link] ), akkor nagyon hasznosak és hatékonyak. (Pl. én is egy társkeresőről nősültem, és már hat éve boldogan élünk. :) )

2012. márc. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igen :D, őő én jelenleg is fent vagyok egy társkeresőn, én is írok ők is írnak, tök jó meg minden, de valahogy gáznak érzem, főleg, ha összejönnék onnan valakivel és sokan megtudnák, hogy csak onnan tudtam ,,összeszedni" egy lányt. Kösz, megnézem ezt az oldalt
2012. márc. 4. 13:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt hiszem értem a gondod, nekem is hasonló a szitu.

Munkahelyemen van gey tök jó lány, kedves aranyos meg minden, simán beszélgetek vele meg mindne, csak egyszerüen nem tudom kihívni valahovva. Furcsának érezném, meg mintha ö furcsának tartaná ha elhívom valahovva..

Azon meg nem segít hogy a növéremmel jóbarát...

2012. márc. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha leszólítasz az utcán egy csajt és mellette nem vagy csúnya látvány akkor a csaj előszöris meglepődik ami nem rossz mert akkor ő indul a rosszabb helyzetből mivel zavarba van esetleg a másik hogy meglepődik a magabiztosságodon. ha jó csaj nem sokan merik leszólítani. a cetlis módszer aranyos de ha 1 komoly lányt akarsz meghódítani mosolyog és elsétál. ha nem mered a szép lányokat leszólítani kezdeményezz a számodra közömbösökkel. beszélgess minden lánnyal és lépcsőnként az 1re szebbekkel
2012. márc. 8. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

huh, hát utcán nem nagyon szokták szerintem leszólítani a lányokat, velem pl. elég ritkán történik, de mindenképp bejövős dolog. meg iszonyat jó érzés, ha egy srác azt mondja az után, hogy milyen gyönyörű vagyok, és vigyázzak magamra. egy lány egyébként azt gondolja, ha te odamész hozzá és leszólítod (persze, ha az esete vagy), hogy vééééégre egy srác, aki nem azt várja, hogy a csajok futkossanak utána, meg udvaroljanak neki. az nagyon nem jó, és nem szeretjük, max. az üres fejű kis plasztiklibák. egy méltósággal rendelkező nő nem tesz ilyesmit. persze az még talán beleférhet, hogy a lány kezdeményez, mert ezekkel a tutyimutyi pasikkal nem lehet mit kezdeni, de ne várjátok el tőlünk, hogy teperjünk. a hódítás a pasik dolga.

egyébként megértem, hogy idegenkedsz a társkeresőktől. szerintem is fura. szívesebben veszem, ha élőben lehet lebonyolítani a dolgokat.

szóval nekem az utcán leszólítós dolog bejönne. szerintem próbálkozz, és ne törjön le, ha kezdetben még nem jön össze, mert nem megszokott módszer, és nem feltétlenül reagál úgy az alany, ahogy szeretnéd, de csak akad valaki, akinek pont ez jön be (és biztos, hogy sokan vannak ilyenek, csak meg kell találni a megfelelőt). sok sikert!

18/L

2012. márc. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ok,

egyébként a múltkor a buszmegállóban váltottam pár szót egy lánnyal és jó volt meg minden, de a végén annyira gáz volt, hogy nem kértem el a számát, utólag bánom is, láttam rajta hogy várja, de béna voltam istenem -.- :D.

És ő nem volt flegma típus első ránézésre sem.

De a legtöbbjétől ,,félek", és nem azért mert ők valami megközelíthetetlen istennők, hanem csak a tapasztalatlanság miatt, de gondolom ha belejönnék, akkor már meg sem kottyanna pl. 10-ből 8 kikosarazás, ha azért az 1-2-ért megérte.

Ha ez tetszik nektek és nem valami nyomulósnak néztek, aki csak úgy leszólít, akkor én is örülök :).

Mert mondom, ettől a lánytól még nem is kérdeztem ilyen dolgokat, csak mint egy szimpla járókelő - úgy mentem oda. De még jöhetnek női vélemények, tanácsok, mikre figyeltek fel ilyenkor, vagy mit gondoltok, és akkor talán zökkenőmentesebben fogok ,,cselekedni". :D

2012. márc. 9. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!