Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hová tűntek a normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová tűntek a normális, hűséges, kedves lányok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 21:06
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Gyanús, hogy kérdező korábban már megkérdezte ugyanezt.
2012. márc. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Otthon vannak és alváshoz készülnek. :)


Bárhol lehet ilyen lányokkal találkozni, de ezek senkire nincsenek ráírva.

2012. márc. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
csak ne nyarvogj légyszi...
2012. márc. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
csalódás szagot érzek
2012. márc. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Ezek a lányok nem a cicamica kategória.Talán a kevésbé címlap lányokat is nézd meg.
2012. márc. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Te, nincs ott a közeledben egy kocsma amúgy? Fogd magad, aztán menj le, igyál egy sört legközelebb, ha majd rád jön megint a hoppáré, hogy ezt kiírd.
2012. márc. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Mi bajotok van?


Én még nem is írtam ki ilyen kérdést!!!


Valakivel összetévesztetek szerintem.


Jó sok csalódás után, nem is hiszem, hogy vannak még igazán rendes, hűséges lányok, ha valakit megsértettem attól elnézést kérek.


Aki van hűséges, rendes lány az foglalt sajnos én eddig úgy tapasztaltam, így már nem is tudom hol tudnék ilyen lányokat megismerni.


A rendesebb lányok bújkálnak sajnos.

2012. márc. 3. 21:19
 8/31 anonim ***** válasza:
Nézd, ha még nem írtad ki, akkor bocsánatot kérek. Első vagyok, meg a sörös. Csak tudod már fárasztó naponta ilyen kérdéseket olvasni. Mi sem találjuk őket. A problémám az, hogy erre a kérdésre pontosan milyen választ vársz/vártok? Hogy valaki beírja, hogy a Kossuth Lajos utcába? Vagy mit? Ismerkedni kell, és reménykedni, és nem naponta háromszor kiírogatni ide ezt a kérdést.
2012. márc. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

ma 21:24


Tudom, az elkeseredés és társ iránti vágy szülte ezt az értelmetlen kérdést.

2012. márc. 3. 21:36
 10/31 anonim ***** válasza:
21.24 vagyok. Bocs a a hangnemért, nem akarok megbántani senkit. Inkább mókás kérdéseket írj ki, vagy a hülye kérdésekbe trollkodj bele, egy-kettőre jobb kedved lesz. Fel a fejjel, és sok szerencsét.
2012. márc. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!