Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti mit csinálnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit csinálnátok ha nektek teccene egy lány és nem keptok semmi visszajelzést hogy te bejössz nekik?

Figyelt kérdés

2012. márc. 4. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Soha nem fogod megtudni, ha semmit nem teszel.

Ha pedig te vagy a lány, akkor ha fiatal vagy, ne várj túl sok jót.

2012. márc. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Advocatus Diaboli ***** válasza:
88%
Megkeresnélek, és megkérdeznélek, hogy b*zi vagy, vagy 10 éves, hogy a "tetszene" szót "cc"-vel írtad.
2012. márc. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen visszajelzésre gondolsz?.....Beszéltél már vele v csak a buszon szemezgettek?......Ám akk próbálj 1 kicsit közelebb kerülni haverkodj poénkodj és idôvel 1 kicsit nyomulhatsz is.....;)....Vagy ha bátor vagy amikor meglátod kapd le...;)...veszíteni valód nincs....:D.....Nekem utóbbi vált be....;D
2012. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocs a szar helyesírásért telóról vok....xD
2012. márc. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megtanulnánk helyesen írni. Sok olyan nő van, aki nem bukik az eccerű pasikra.
2012. márc. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó akkor most légyetek szívessek ne a helyesírásommal legyetk elfoglalva hanem a férdéssel! Amúgy 13 éves fiú vagyok akinek az évfolyamtársáról lenne szó. Soha nem jártam még senkivel!!! :(
2012. márc. 6. 18:22
 7/8 A kérdező kommentje:
* kérdéssel
2012. márc. 6. 18:22
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Mondd meg és kész.

Nekem így lett barátnőm 13 évesen.

Most is együtt vagyunk.

2012. jún. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!