Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet h a barátom ne szorakozt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet h a barátom ne szorakozta ki magát a csajokkal, kell aggodjak ilyensmi miatt?

Figyelt kérdés
Mar 1,6 eve együtt vagyunk,elöttem meg egy 3 éves kapcsolata volt,18 éves koráig, amiben egyáltalán nem volt boldog.Közben meg egy pár honapot volt egyedul, csajozott.S most velem van.Már nem olyan jok a dolgok,mint régen, ugy erzi nem tudja megadni a szeretetet, mert olyan fázisában van az életének.Ez lehet amiatt h szeretne talán szorakozni? En elengedtem, ha akar menjen, minthogy kinozzuk, de azt mondja szeret, és h neki nem kell más, söt, ha nem lennénk együtt egy ideig nem is kéne neki baratnő.Abszolut minden srác kiszorakozza magát,v nyugodt lehetek? Megmondta h ha nincs komoly kapcsolata akkor nagyon elmegy egyfele,mindig kell valaki erös mellé,de félek h otthagyna h szorakozzon..mert fiatal..(20)nem tudom mire gondoljak és mit tegyek...
2008. ápr. 10. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem, van olyan pasi akinek nem kell kiszórakozni magát legalábbis nem a sok nő terén. Úgy értem veled közösen is kipróbálhat minden félét, nem kell ehhez mindig új csajhoz mennie. Szóval ha mindkettőtöknek jó és megtudjátok adni egymásnak amire vágytok minden rendben lesz. PL nekem is csak hosszú kapcsolataim voltak több évesek és emiat 26 évesen csak 5 lánnyal voltam ami sokkal-sokkal jobb mintha lett volna 40 de nem szerettem volna őket.
2008. ápr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ilyennek érzem magam (fiú, 20). Abszolút nem érzek rá vágyat h több csajjal legyek, akár az első szerelmemmel leéltem volna az életem, ha igazán szeretjük egymást. Azóta már másik barátnőm van, őszintén imádom. Ettől függetlenül mindenféle nőt megnézek az utcán, neten, de csak kimondom a fejemben h "de meg lehetne.." és többre nem is vágyok. Nekem elég a kedvesem, egyéjszakásokra nem is pazarolnám magam..
2008. ápr. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valasozkat!!...ez igen oszinteseg! Szerintem a baratom is igy gondolkozik.
2008. ápr. 11. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!