Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis mit csináljak? Szeret?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit csináljak? Szeret? Tetszem neki? Télleg bejöhetek neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok előzőleg már feltettem egy kérdést....megint hasonlóról lenne szó! Nem tudom bejövök e télleg e annak a fiúnak....nagyon kedves mostanába...mindig velem van és féltékeny is volt már! És én is az vagyok...teljesen belehabarodtam, de téleg nem tom mi legyen...mondjam el neki? és ha mégsem teccem neki? ha csak játszott velem? léciii írjátok meg gondolataitokat! Nagyon fontos! ( Mesélek 1-2 dolgot ami történt mint pl: Velem ült a buszon és átölete a derekam én pedig elaludtam és ámomba fogtam a kezét...és ő is megfogta és tökjóvolt...akkor másnap köcsög volt velem....majd nemrég az exemel voltam és odamentem hozá puszit kérni, és aztmondta h nem ad és rám sem nézett...utána előtem elkezdte csikizni a másik lányokat és én meg ugye féltékeny voltam oda sem figyeltem rá majd egyszer csak mellém ül...megfogja a válam és belesúgja a fülembe h megnézük h te menyire vagy csikis...és megcsikizett engem is tudom nem nagy szám de nekem jó érzés volt :D aztán mostanába mindig kevdes ma reggel pl. elég közel adta a puszit a számhoz )

És ezek után nem tom mit csináljak! Kérlek írjatok


2009. jún. 8. 21:38
 1/5 anonim válasza:
100%
Annyira egyértelmű hogy tetszel neki : )
2009. jún. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

olyan jó ilyeneket olvasgatni :D

naaaaaaaaagyon tetszel neki :D és tuti szeretné ha lenne is vmi :)

beszélgessetek :D

sok sikert :D

2009. jún. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ha ti mondjátok majd értesítelek benneteket mi lesz majd....öszejövünk e vagy sem! majd kiderül puszii
2009. jún. 8. 23:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát én is ilyen cipőben járok egyszer tök normális uttánna taszít magától de nekem már volt csók is:D és nekem nem csak tetsuik hanem szeretem is és ahogy az elmúlt 2 hétben viselkedet ö is ki mutatta h mit érez és gondol valójában még enm járunk de már teljesen oylan mit ha járnánk!!!

Sok sikert!!!:D

pux

2009. jún. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát tulajdonképen én is szerelmes vok...már min. 1 hónapja addig csak tecettt! és gratuálok a tiédhez!:D
2009. jún. 9. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!