Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy "nyomuljak" rá a fiatalab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy "nyomuljak" rá a fiatalabb srácra?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki másfél évvel fiatalabb nálam, és eléggé félénk. Szerintem nagyon aranyos, meg hát tetszik is. Nem beszéltünk még, de ordít róla, hogy én is bejövök neki. Mindig elpirul, ha ránézek, irtó zavarban van, állandóan néz stb. Az lenne a kérdésem, hogy mégis hogy kezdeményezzek? Úgy, hogy nehogy sokkot kapjon, mert pl. régebben is leültem mellé a buszon, és szegénykém teljesen lesokkolt.


Nem ilyenekre gondolok, hogy tapogatni kezdem, vagy leteperem. :D


19 vagyok.


2012. márc. 4. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Beszélj velem szerintem valamiről...

Fel fog oldódni egy idő után vagy nincs mit tenni.

Szerintem neki is jobb lenne, ha nem csak néznéd és leülnél belé, hanem ismerkednétek.

2012. márc. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
valami könnyű témát válassz, általános dolgokat
2012. márc. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is félénk fiú vagyok, jó tudni, hogy mi is kellünk még néhány lánynak azért. :D


Kezdj el beszélgetni a sráccal és ha lehet térj rá valami elérhetőség cserére, mert lehet ott buszon kínosan érzi magát majd melletted, pedig biztos nagyon szeretne már közelebb kerülni hozzád csak fél kezdeményezni, tart a visszautasítástól meg eléggé bátortalan a kezdeményezéshez, mint én.


Lehet el sem hiszi, hogy egy olyan csinos lánynak bejöhet, mint amilyen te vagy. :D


De ezeket magamból kiindulva írom. :D

2012. márc. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat! :)


Rendben, akkor óvatosan, kis lépésekben, laza témákat bedobva lépek.

2012. márc. 4. 21:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy lenne-e kedves elmerengeni az élet szépségeiről-keserveiről egy nagy korsó sör mellett a hétvégén? Nekem ez bejött anno egy srácnál, nagyon is:)
2012. márc. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ááá de szeretem az ilyen kis cuki fiatal srácokat :)))
2012. márc. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!