Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy 11 éves csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 11 éves csaj képes komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Folyton azon aggódik h el hagyom őt egy másik csaj miatt, de múltkor egy SMS-ben majdnem szakitott velem, mert úgy érezte h nem illünk össze, de szerencsére együtt maradtunk és azóta is együtt vagyunk. Egyébként 2 hete járunk!
2012. márc. 4. 20:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Egy gyerek nem tud még komolyan gondolkodni, így egy komoly kapcsolatra sem képes.
2012. márc. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
6/10 én most 20 vagyok
2012. márc. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok!
2012. márc. 4. 20:57
 14/25 anonim ***** válasza:
azt hittem idosebb vagy!majd meglátod hiába akarna a csaj komolyat..te fogod dobni!ez biztos!!!!!
2012. márc. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Nézd, még te is csak 13 vagy, ami ha hiszed ha nem, nem olyan sok, és sokat fogsz még változni 14-18 éves kordig/ra. Ha rám hallgatsz nem izgulsz ilyenek miatt, igazán te sem vagy még abban a korban, hogy ilyenekről lehetne beszélni (nem mintha én olyan nagyon benne lennék, sőt!), élvezed, 2 év nem olyan rettenetesen sok, aztán ha együtt maradtok akkor fasza, ha meg nem, tanulni mindenképpen fogsz belőle!:)


17/f

2012. márc. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Miért dobnám ha én képes vagyok kitartani mellette? Én hűséges tipus vagyok!
2012. márc. 4. 21:00
 17/25 anonim ***** válasza:
Ez egy vicc, komolyan. Inkább legózzatok, vagy mit tudom én.
2012. márc. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb kiderül, hogy összeilletek-e vagy nem. Még nem alakult ki az egyéniségetek, de majd ha később igen, lehet, hogy rájöttök, nem is illetek egymáshoz. Az ilyen "kapcsolatnak" nem sok jövője van. De szerintem ilyen korban inkább másra kellene koncentrálnod, nem a "csajozásra".
2012. márc. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
13 évesen hogy lehet azt mondani hogy "húséges tipus vagyok"?????ezt nem iszem el!a te életed te döntesz!de nem maradtok együtt ez biztos!
2012. márc. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Az én 11 éves kistesóm még barbizik....

Az egyik osztálytársa viszont a tesóm szülinapján, a 20!éves öcsémnek ajánlatot tett ,,szopásra,,

Hát meghűlt a levegő, az biztos.

Ezzel azt akartam kifejezni, hogy elég nagy különbségek vannak ilyen korban is az egyes gyerekek között...

2012. márc. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!