Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg oktalanul huzztam fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg oktalanul huzztam fel magam?

Figyelt kérdés
Barátommal megint együtt vagyunk. Elég messze vagyunk egymástól, ezért a rohadt faceen tartjuk a kapcsolatott, amikor nem tudunk talizni. Valamelyik nap, zűr volt náluk, mondta majd ir mi lett. Hát ez elmaradt, de ez nem volt gáz, csak láttam, hogy volt nőjének irt ezerrel. Picit azért ideges lettem, bár nem szoltam neki.
2012. márc. 6. 11:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Én mondjuk ha a barátom írt volna a volt nőjének a fejébe húztam volna egy vödör vizet.

Beszéljétek meg a dolgokat. Legyetek őszinték ha ez nem kölcsönös a fene megette az ilyen kapcsolatot. Sok sikert.:)

2012. márc. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
A baj a "megint"szón! Ne csodald h ilyen amilyen..kell mindig plusz valakit tartani..:))
2012. márc. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Annak hogy nem először kezdtük újra, sok oka van. Az ő családja utál engem, az én családom őt. Az övéi beszoktak keverni rendesen. Meg volt, hogy lebukott, hogy volt közbe másik nője. Szóval nem egyszerű dolog ez. De a franc megeszi szeretem, de ezt már nem birom sokáig :/
2012. márc. 6. 11:55
 4/14 anonim ***** válasza:
Dobd ki! Ha egyszer megtette tobbszor is megfogja tenni!
2012. márc. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szép kapcsolat... És milliószor újrakezditek, hátha jobb lesz? Megsúgom, nem, nem lesz jobb.


Azt eszed, amit főztél, nem értem miért furcsállod.


28/n

2012. márc. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Sokszor döntőttem már el, hogy vége, de mindig megbocsátok. Nem főztem én ilyet... Én nem igy akartam...
2012. márc. 6. 12:17
 7/14 anonim ***** válasza:

A kiakadás jogos. Külső objektív szemlélőként te mit tanácsolnál nekem, ha ezt mondanám:

nem tudok találkozni a párommal, aki már megcsalt, szakítottunk is, a szülők is ellenzik az egészet és chaten beszélgetünk és kikészít idegileg. Te mit tanácsoltál nekem? Na ugye. Fogalmam sincs, mióta vagytok együtt, hány évesek vagytok, mennyire volt jó a kapcsolatotok, amikor még jó volt, de sajnos van, amit kár erőltetni.

2012. márc. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van :/
2012. márc. 6. 12:34
 9/14 AncsiPancsy ***** válasza:

Jogosan akadtál ki, nekem sem tetszene, ha a pasim az exének írosgatna!!!

És igen, csatlakozom az előttem szólókhoz, ami nem megy, nem szabad erőltetni! Ha egyszer megcsalt, máskor is megteszi, hagyd elmenni inkább!

2012. márc. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"de mindig megbocsátok."


Ezért eszed azt amit főzöl, mivel megbocsájtasz neki, bízva abban, hogy ő egy totál más ember mint aminek mutatja magát. Igazából ő totál más ember mint akinek hiszed.

2012. márc. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!