Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/nők nálatok mi dominál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők nálatok mi dominál jobban egy férfiban a magasság vagy az arc?

Figyelt kérdés
Tudom nem lehet általánosítani, csak pl. melyik jön be előbb egy 175-180 cm-s de nagyon helyes srác, vagy egy kevésbé helyes, esetleg kicsit csúnyácskább 185-195ös? Bár tudom nem csak ez a 2 szempont van, de ezek közül melyik..
2012. márc. 6. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
2012. márc. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szerény véleményem szerint az arc.


F

2012. márc. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálam az agy (ész) dominál, nem a magasság.
2012. márc. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ééérdekes. nekem egy új stílust kellett kialakítanom, mert a lányok nem voltak vevők az intellektusomra. tisztára mint a számítógépes játékok, ha lebutítják őket, jobban mennek.

azóta egyszerűbb lettem, nem tűnök annyira okosnak, s láss csodát!

2012. márc. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem hogy az ész dominál, de erre írtam hogy tudom hogy több szempont van de e közül a 2 közül melyik :) mert nekem is lehet egy lány gyönyörű, jó teste, aranyos kedves stb stb, ha nincs egy bizonyos agyi szinten ami nekem lényeges akkor nem kezdenék vele...csak most úgy értettem a kérdést hogy ha ezeket kizárjuk, vagy alapnak vesszük :D
2012. márc. 6. 13:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen sokan szeretik a buta libákat, és az agyatlan pasikat. Komolyan ez miért van? Van olyan lány ,aki rá is játszik arra ,hogy buta. Miért??
2012. márc. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha a kettő közül kell választanom, akkor inkább az arc, de nem szeretnék lefelé nézni az arcára. legyen azért minimum pár centivel magasabb nálam.
2012. márc. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

arc

de nekem könnyű dolgom van a 164centimmel :)))

2012. márc. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja azt gondoltam hogy senki nem szeretné ha alacsonyabb lenne a barátja, ezért írtam alsó határnak a 175-öt, mert azért a csajok 80 %-a ennél kisebb. Bár gondolom ha nagyon extrán helyes és férfias valaki akkor 170-el is ugyanúgy van esélye, vagy nem tudom hogy gondolkodnak a nők ilyen téren :D én 175 vagyok, szívesen lennék 10 centivel magasabb de sajna ezen nem tudok változtatni :D
2012. márc. 6. 13:36
 10/10 anonim ***** válasza:

175 centivel már magasabb nálam, azzal már semmi probléma nincsen.

de én tényleg nem tudom elképzelni, hogy alacsonyabb fiúval kezdjek. lehet leszólni, tudom, hogy ez sokak számára érzékeny téma, szerencsére sok lány van, aki nem így gondolkodik, mint én. egyik barátnőm pasija például kb 10 centivel alacsonyabb.

2012. márc. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!