Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénz vagy szerelem?

Figyelt kérdés
A 20-30 éveseknek mi a fontosabb egy párkapcsolatban, a pénz vagy a párjuk..Érdemesebb egy gazdag pasit felszedni a jobb megélhetés reményében vagy pedig bízzuk a szívünkre a dolgot, és azzal jöjjünk össze, akivel jól érezzük magunkat, mindent megtudunk beszélni..Kinek mi a nivó e téren, és miért?
2012. márc. 6. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szerelem, mert inkább nyugodtan fekszem le aludni, minthogy olyannal legyek, és bújjak ágyba, akivel érdekből vagyok.

20/L

2012. márc. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerelem.

Én azt az elvet vallom, hogy az élet a célok eléréséről szól.

Egy jó párkapcsolat nem attól lesz jó, hogy a másiknak vagyona van.

Attól lesz jó, ha van szerelem, egyet értés, beszélgetések, tisztelet, és KÖZÖS CÉLOK!

Jó cél egy közös otthon megteremtése, amolyan jóban rosszban együtt kapcsolat ami biztonságot nyújt a másik számára.

2012. márc. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Most ezt komolyan gondolod?


Szerelem valakivel, akivel "jól érezzük magunkat, mindent megtudunk beszélni" de ennyi még nem elég, mert még megbízunk benne, tiszteljük, szeretjük és vonzódunk is egymáshoz. Ezen nem tudok mit magyarázni, számomra ez az alap. Eszem ágába sem jutna valakviel azért összejönni, mert gazdag. Az én szememben egyáltalán nem számít a pénz.

20/F

2012. márc. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
olyan nincs h a pasi gazdag és szeretem? amúgy részemről szerelem, és a párom elég rossz anyagi helyzetben van. pont nem érdekel. ebből a szempontból. persze most könnyű, mert még nem egyedül tartom fent magam. de biztos vagy szerelemből leszek valakivel, vagy megoldom egyedül.
2012. márc. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én a szívemre hallgatnék. Nem minden a pénz, egy idő után már nem tenne boldoggá, nem kéne miért megdolgoznom, nem becsülném az életem. Én akkor vagyok igazán boldog, ha van mellettem egy szerető társ. Lehet nem kapnék meg mindent, lehet hogy az anyagiak elég nagy gondot okoznának. De egy igazi társ mellett tudnék csak önmagam lenni. Fontosabb hogy mi van a látszaton túl. És az az igazán értékes. Meg kell becsülni... :)
2012. márc. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ÉRZELMEK, mivel ketten mindent elérhetünk, ha akarjuk, de hiába lenne meg más mellett mindenem, ha boldogtalan vagyok.


Kizárólag érzelem alapján döntök, azt sem bánom, ha tök szegény, azok az emberek legalább szerények. Magam is elég szegény vagyok, soha nem akarnék gazdag párt.


23/N

2012. márc. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azért az sem mindegy hogy mit értünk szerelem alatt, amikor csak szimplán tetszik valaki kinézete vagy/és stílusa, vagy tényleg nagyon belezúgtál valakibe... a pénznél meg mi értesz pontosan? Azt hogy valakinek van egy biztos munkahelye havi 200-300 ezerért, vagy hogy milliókat keres?

De persze meg az is igaz hogy, a mai világban már az sem érezheti biztonságban magát akinek százmilliói vannak, mert ingyen termelni sem fog senki, ha eljön az az idő, tehát kaja nuku, egyébként Görögországban "sz*rért, h*gyért" adják a terepjárókat, tehát sz*r dolog ez, mindenesetre én abban biztos vagyok, nekem az ezer szer nagyobb örömet okozna ha mélyen szerelmes lennék egy ari lányba, minthogy egy ötöslottó.... és én nem úgy képzelem el a szerelmet mint egyesek, hogy annak a csajnak milyen feneke van, csak hogy egy példát említsek...

2012. márc. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
2012. márc. 6. 17:25
 9/11 anonim ***** válasza:

A gazdag pasi az első adandó alkalommal kivág a halál f*szára, hogy egy csinosabb luvnyát döngethesen.


Nekem egyértelmű, hogy szerelem.

2012. márc. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Körhinta
2012. márc. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!