Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Barátnőtöket nyugodt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Barátnőtöket nyugodt szívvel engednétek el egy "csajos" bulira a discoba?

Figyelt kérdés

csajom mondja, hogy nagyon el akar menni a barátnőivel bulizni, merthogy hiányzik neki ez..:/

én nem tudok menni, meg sztem nem is akarja hogy menjek.

Bizalmam az a baj, hogy nem sok van, mert tudom milyen, ha iszik..:/ de pont ő az aki mondja mindig, hogy a részegség nem kifogás semmire, és hogy soha nem csinált még semmi "oylan" dolgot se részegen, se józanul... (itt az egyéjszakás kalandokra gondolt)

nagyon nyugtalan vagyok ezzel kapcsolatba...8 hónapja vagyunk együtt, lehet sokaknak ismerős a kérdés, mert kérdeztem a napokba hasonlót már.

ha megcsal, legalább tudom, hogy soha sem szeretett igazán, vagy csak egyszerűen nem vagyok elég jó neki, vagy a harmadik, hogy kevés időt töltünk együtt...

Én nagyon szeretem őt, és nem tilthatom meg neki, hogy elmenjen...hiszen ha jól akarja érezni magát, meg bulizni akar...

De most szakítsak ezért, hogy válasszon vagy a buli, vagy én? azmeg gyerekes dolog lenne.. szerintem...

22/F


2012. márc. 6. 12:13
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
29%
nekem az ilyen partyribik alapból nem kellenek barátnőnek. ezek csak egy éjszakára jók, ember.
2012. márc. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez a helyzet, mert barátnőm most akar hétvégén elmenni. Igazából nem akarom megtiltani neki, de ha szeret Én is őt mi történhet... (de ne feledjük, hogy nők és csordában ittasan...) :\ :\

Szerintem nem lesz 1 nyugodt éjszaka nekem, hiába őszinte...

2012. márc. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
Engedd el..ha megcsalna jo volt tanulopenznek! Ha meg nem tortenik semmi akkor van remeny a bizalomra..:)
2012. márc. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:

ha azt nézzük, fél éve volt utoljára a barátnőivel bulizni, kb...

mi is egy hónapja voltunk utoljára...

igazad lehet, csak sajnos belezúgtam, elég rendesen...szóval nemcsak felszínes szerelem.

2012. márc. 6. 12:19
 5/47 anonim ***** válasza:
76%

Csak abban az esetben , ha tutira nem jön vissza!!

Leírná papírra békén hagy, fizetném az egész estét.

2012. márc. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
44%

mit tehetnél? semmit...

egyébként a kérdésre válaszolva nem. már csak azért sem, mert ha megbízható is, egy kis party droggal máris azt tesznek vele amit akarnak

2012. márc. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
83%

szerintem nagyon gáz,ha ennyire nem tudsz megbizni a barátnödben! nekem a volt pasim ilyen volt,amikor el akartam menni,folyamatosan csak a veszekedés volt,pedig akkor már együtt is éltünk!

annyira féltékeny volt,hogy majdnem megfolytott vele! kinek van erre a szüksége!?

ugyan olyan emberek vagyunk ,mint ti és nekünk is szükségünk van kikapcsolódásra a barátainkkal!

nem félreb@szni megyünk,hanem kikapcsolódni!


ha ennyire nem tudtok megbizni a barátnöitekben,akkor az a ti szegénységi bizonyitványotok!

lefogadom,hogy amikor ti akartok elmenni a haverjaitokkal iszogatni,akkor a barátnöitek nem csap akkora hisztit,mint ti most itt!!!

2012. márc. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:

hidd el, hogy csap...nem is kicsit....XD

hallgatom napokig, hogy biztos becsajozok ,meg stb stb...iszok, aztán megdugok valakit a wc-ben...--_--

2012. márc. 6. 12:27
 9/47 anonim ***** válasza:
24%
Nem, mivel tudom mit jelent a "csajos buli" kifejezés. Szerintem kereshetsz új barátnöt magadnak, ha elengeded...ha nem engeded akkor főleg,mert "korlátozni" fogod és a nök erre allergiásak. Szóval engedd el és reménykedj,hogy nem csal meg...túl sokszor.
2012. márc. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
ezaz, b*sszus utolsó..:( nem akarom elveszíteni, de elfogom...érzem, tudom..:'(
2012. márc. 6. 12:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!