Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13 éves fiú vagyok és az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves fiú vagyok és az osztályomba jár egy lány aki nagyon tetszik nekem (barátok vagyunk) de azt nem tudom hogy én tetszek -e neki . Ezt hogy tudnám kideríteni, és miket csináljak hogy megszerezhessem? :D

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 17:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy tetszel-e neki, illetve és járni veled. Így a legcélszerűbb minden szempontból.
2012. márc. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy tetszel-e neki és akar-e járni veled. Így a legcélszerűbb minden szempontból.
2012. márc. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Dávidmester13 ***** válasza:

hívd el valahova először mint barátot aztán majd kialakul!

De nálam aranyszabály : osztálytárssal ne járj!

2012. márc. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"hívd el valahova először mint barátot"

Ezt végképp ne csináld, a "barát" szót pedig egy olyan lánnyal kapcsolatban, akivel szeretnél járni soha ne is tűrd meg.

2012. márc. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi,csak az a bajom hogy ha megkérdezem tőle akkor ez kínos ha ő nem és akkor tönkre megy a barátságunk ,de tökre jó barát volt :Đ
2012. márc. 6. 18:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha nem tetszel neki, jobb ha tönkre megy. Az ilyen "barátság" csak annyit jelent, hogy te mindig ott vagy neki, ő meg ingyen és bérmentve kihasználhat.
2012. márc. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincs benne semmi kínos, legfeljebb az osztálytársaid röhögnek egyet rajtad (ha kiderül) aztán úgy is elfelejtik. Gondolj arra, hogy ha nem tetszel neki, minél tovább vársz, annál szarabbul fog végződni (számodra).
2012. márc. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, mosolyogj rá, nevettesd meg és legyél vele mindig kedves. :) Aztán ha már alakul a dolog, hívd el pl. moziba :)
2012. márc. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
kerdezz meg valakit aki veled is meg vele is joban van(o is lany legyen,mert azok sokat dumalnak)es mond meg neki hogy beszeljenek fiukrol,utanna rollad,es hatha ki derit valamit.en igy csinaltam,2 honapig jartunk,a vegen az lett a baj hogy tul sok ajandekot vittem :/
2012. márc. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
mond meg neki az igazat, vagy egy kozos barato tegye ezt, de ha orokke titkolod, mire magadhoz tersz, mar mas baratja lessz.Csak abba a par masodpercbe lessz kinos, mikor megmondod neki, es aztan ugyis ki derul az igazsag. Sok sikert!
2013. ápr. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!