Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretjük egymást, de szakítot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretjük egymást, de szakított. (részletek lent)?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretett, 8 hónapig voltunk együtt. Én 17f ő 15L. Aztán hirtelen kijelentette, hogy nem bírja, hogy folyamatosan meg kell felenie nekem és úgy érzi, hogy nem elég jó nekem. Szakítottunk, de közben kijelentette, hogy nem bírná, ha soha többet nem láthatna.

Van még esély rá, hogy visszaszerzem? (hogy olyan kapcsolatot élhesssek vele, amilyent megérdemel.)


Mit tegyek, találkozgassakvele barátilag, vagy egy hónap múlva vegyem fel vele a kapcsolatot?


Az javít (féltékenység miatt), vagy éppen ront a helyzetemen, ha összejövök közben más csajjal?



2012. márc. 6. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Mond meg neki, hogy neked úgy megfelel, ahogy és nagyon szereted. (és utána tényleg ne cseszegesd, inkább ismerd el a dolgait többször) Ez a szakítási indok tipikusan ilyen bemagyarázott hülyeség.


Ha nem hajlik rá akkor lehet más az oka, ebben az esetben hagyd rá.


Ha szétmennétek csajozzál, de ne őmiatta....

2012. márc. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A szakítás már megtörtént. A kérdésem, hogy hogyan szerezzem vissza. Az indok nem kamu, tényleg így viselkedtem vele. :-(
2012. márc. 6. 18:05
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor mondd meg neki h nem fogsz így viselkedni.
2012. márc. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor is csak azt tudod tenni amit mondtam.
2012. márc. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2012. márc. 6. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!