Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek fontos, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek fontos, hogy a pasitok hogyan pisil?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra mennyire szégyenlős, esetleg még férfi wc-ben sem tud mások előtt.
2012. márc. 7. 10:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
80%

Nem érdekel hogyan pisil. Sőt minden gond nélkül pisilünk egymás előtt. Csak a nagy dolog végzése az, ami "titkosan" zajlik.

Egy korábbi hozzászólásra viszont még szeretnék reagálni: nem jelent gondot, ha ülve pisil egy férfi. Nem egy isemrősöm van, aki elmondása szerint ülve pisil. Állva pisilésnél ugyanis a WC belső karimáján kis sárga pöttyök keletkeznek, magyarul szét fröcsög a pisi. Ami nem higiénikus és nem is szép látvány. Prsze egy tipikus férfi ezzel nem törődik, hiszen az asszony azért van, hogy letakaítsa azt is.

2012. márc. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Utolsóval teljesen egyetértek, a párom is ülve pisil, mert nem akarja, hogy mindennap takarítsam a wc-ről a húgyfoltokat.
2012. márc. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Volt egy kiserlet. Kontrasztanyaggal megfestettek a vizeletet.


Atlagos furdoszoba, kaddal, csapteleppel, stb.


A zuhanyfuggonyon, a fogmosopoharon is kimutathatoak volt a vizelet mikrocseppjei, uv-fenyben szepen latszott, hogy a wc-tol masfel meterre levo zuhanyfuggonyon is szepen ott voltak az apro pottyok.. Meg a csempen, a falon, mindenhol. Durva latvany volt, en azota csak ulve pisilek otthon.

2012. márc. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#11-el én is egyet értek.

Én ugyan állva pisilek, de éjszaka ha mennem kell, vagy reggel csak ülve.

Pontosan azért amit leírtál.

Azért kicsit meg is szídlak, nem általánosítunk, otthon én többször takarítom a WC-t, munkahelyen pedig 5 pasi és 1 nő között csak én takarítom. (35f)

2012. márc. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát kész ez a kérdés :-D
2012. márc. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Ha rendszeresen a csapba pisil az gáz? És ha a vendégsében fingik? Jah és liftben rendszeresen beenged egy galambot és ott még röhög is rajta...
2012. márc. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#16:

Visszaforditom a kérdést, és megkapod a választ...

Szeretkezés után te mindig a wc-be pisilsz?

Én szoktam oda is pisilni ha nagyon nem bírom, és foglalt a wc. Utána Domestossal letakarítom.


Ha vendégségbe fingik az baromira gáz, ha liftbe akkor 1x - 1x poénos. Főleg akkor ha kiszállásra készültök.

Majd ha egyszer pont ismerős tömeg várja a liftet, jól leég.. többet nem fogja csinálni.

2012. márc. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Hányszor írod még ki a kérdést?
2022. febr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!