Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy hiába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy hiába szakítasz Te valakivel, akkor is ugyanolyan szarul érzed magad, mintha Veled szakítottak volna, vagy még szarabbul?

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 13:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert tudod jól, hogy köcsög vagy.
2012. márc. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Első! Nem igazán értek Veled egyet. Most azért miért lennék köcsög, mert nem akartam egy olyan kapcsolatban lenni, amiben nem érzem jól magam? Most csak azért nem lehetsz valakivel, hogy a másiknak jó legyen, Te meg életed végéig boldogtalan légy, és eldobd magadtól a boldogság lehetőségét is.


Nem ez volt a kérdés.

2012. márc. 7. 13:33
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem magam szarul a legutóbbi szakításnál, sőt inkább megkönnyebbülten és felszabadultan éreztem magam. Már annyira rossz volt, hogy inkább öröm volt végre kilépni belőle.
2012. márc. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

lehet azért, mert hiába szenvedtél, és boldogtalan voltál a kapcsolatba, mégis szeretted az illetőt. :)

MEg a lelkiismeret...hogy szakítottál saját amgad miatt egy oylan emberrel, akit szerettél, és lehet, hogy csak le kellett volna üljetek, és megbeszéljetek pár dolgot, hogy egyikőtök se szenvedjen, és érezze magát rosszul.

2012. márc. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy 600x leültünk megbeszélni mindent, de ettől még a problémák megmaradtak. Egyszerűen nem működött az egész.
2012. márc. 7. 13:43
 6/12 anonim ***** válasza:

attól még szeretted, a hibáival együtt, és a szíved még vele lenne, csak az eszed aztmondja, ohgy elég lesz ebből.

:)

megmondom őszintén kicsit irigyellek téged :)

én a szivem után megyek, hatalmas hiba, belátom, képtelen vagyok az eszemre hallgatni, ha a barátnőmről van szó.

de egyszer muszáj lesz, és bármennyire fáj is a taplamra kell álljak, mert nem sértheti meg a büszkeségem, nem skatulyázhat be, és nem nézhet érzelmi papucsnak, hogy bármit tesz, én megbocsátom neki, mert szeretem...hahhh

csak egyszer nehogy meglepődjön...

nekem lesz rosszabb, én fogok többet szenvedni, mert elveszítem azt akiért megőrülök, de a végtelenségig nem hallgathatok a szívemre, mert akkor az essem elhagy végleg...

2012. márc. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát pont, mert mással boldog leszel.
2012. márc. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha nem tettél semmi rosszat előtte(pl megcsalás,flörtölés v tudomisén),akkor nem kell magad rosszul érezni.
2012. márc. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ma 14:19 Hát nem igazán értem ezt a mondatodat, de biztos bennem van a hiba. :)
2012. márc. 7. 14:33
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem csaltam meg, nem flörtöltem, de ettől még szarul érzem magam most.
2012. márc. 7. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!