Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! :D Komoly vagy humoros...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! :D Komoly vagy humoros pasi jön be nektek? :D

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
olyan aki humoros, de komoly ha a helyzet úgy kívánja
2012. márc. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

humoros de olyan, akinek nem angol humora van meg ilyen favicceket mesél

meg fontos hogy tudja értékelni az én humoromat.

ne egy olyan sótlan figura legyen aki megsértődik ha megcsikizem, ha az ágyban játszok vele és megpöckölöm a fülét vagy viccből megnyalom az orra hegyét...

na olyan legyen aki nem leh.lyéz ha ilyet csinálok hanem visszapiszkál meg nevet :D

2012. márc. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
humoros. a komolyak uncsik
2012. márc. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az első jól mondja. Értsen mindkettőhöz, és ahhoz is hogy jókor vegye elő a humoros vagy épp a komoly oldalát.
2012. márc. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
:) fogadjatok mar el hogy a lanyoknak nem ilyen vagy olyan jon be hanem ilyan-olyan.
2012. márc. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem attól leszel humoros, hogy :D-ket teszel minden mondat végére.
2012. márc. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Gurzó válasza:
Oh a francba én mindig :D rakok a beszélgetéseim végére szóval én már nem vagyok vicces kár mert a csajom szerint vicces vagyok pedig ő nem akármilyen fa, ő tölgyfa:D
2012. márc. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:) köszke
2012. márc. 7. 17:01
 9/9 anonim ***** válasza:
mindenképpen HUMOROS- rossz-jó helyzetekben az önirónia és a jókedv visz előre :)
2012. márc. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!