Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Az a legjobb pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az a legjobb pasi számotokra aki elég humoros?

Figyelt kérdés

Volt barátnőm azt mondta utólag (3 év után) hogy nem voltam elég vicces és a mostani barátjával olyan jól érzi magát mert megtudja nevettetni. Engem ez nem bánt mert van nekem is új barátnőm de azt vettem észre rajta is hogy annyira nem érezheti jól magát velem mint ahogy mondja. Tehát én nem vagyok egy bőbeszédű srác, nem szoktam sokat poénkodni csak ritkán ha rám jön. Ez nagy hiba a lányoknál? Én komolynak tartom magam, ez nem jön be a csajoknak?


20f


2011. jan. 23. 19:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Bejön a komolyság, de a komolyság nem zárja ki a humort. Sajnálom a nagydumások tényleg jobban bejönnek.
2011. jan. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ízlés és pofonok. Én jobb szeretem a komoly embereket, a volt barátnődnek pedig úgy tűnik a humorosak jönnek be jobban.
2011. jan. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De akár ez el is ronthat egy kapcsolatot?
2011. jan. 23. 19:42
 4/15 A kérdező kommentje:
Ezt ennyire komolyan kellene vennem hogy poénkodjak? :)
2011. jan. 23. 19:42
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem érzi veled jól magát az elronthatja. Nekem is szükségem lenne a röhögésre és a vidámságra, aki nem ilyen amellett nem tudnék megmaradni. Viszont a humor nem zárja ki a komolyságot. Az első szerelmem is a poénjaival fogott meg, félelmetes volt, nameg kiderült,hogy amellett, hogy kommunikatív egy igazi férfi :) Annyit nőt kaphatott meg,amennyit csak akart és pont emiatt a nagy arc miatt :) Imádom őt, a legszarabb napokon is elvarázsol. Emellett egy nagyon komoly ember.
2011. jan. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

figyelj, te ilyen vagy...meg ne próbálj erőltetetten viccelődni!!! semmi nem kínosabb annál, mint aki poénosnak akart látszani....ez v. jön magától, v. nem.

legyél laza, vidám...a komoly emberek is lehetnek vidámak :D

én pl. komoly, félénk csaj vok, mégis mindig nagydumás pasijaim voltak, ellensúlyoztuk egymást...de ez nem azt jelenti, h nem járnék komollyal...csak így alakult.

Meg az érettség, felnőttség nem egyenlő az unalmassággal.

Lehet, esetedben az utóbbi a baj. nem tudhatom, m nem ismerlek.

20/L

2011. jan. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vedd komolyan, ez nem ronthat el egy kapcsolatot. Ha az illető lány igazán szeret, akkor elfogad olyannak, amilyen vagy. Nem kell magadra erőltetned a poénkodást.
2011. jan. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
A lányoknak az a legjobb pasi, aki jól néz ki és gazdag is, de ezt a legtöbben úgyse vallják be.
2011. jan. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Persze, én meg biztos hazudtam amikor azt mondtam a szövege miatt szerettem meg.
2011. jan. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem mondom h hazudtál, lehet h te is azt hiszed, de tudat alatt biztos h a külseje fogott meg.
2011. jan. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!