Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Mennyire mutassa ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mennyire mutassa ki egy pasi az érzelmeit?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy hányszor mondja, hogy szeretlek, hogyan viselkednjen mikor együtt vagytok, ölelések, stb stb...

(saját példám: én naponta mondom a barátnőmnek, hogy szeretem, ő ezt viszonozza is, azt nemtudom, hogy soknak tartja-e, de szerintem jólesik neki)

Mert van az is, hogy "megfojt" a szerelmével...ezt akarom elkerülni.

Pl. gáz ha előtte sírok? volt bizony úgy, hogy kijöttek a könnyeim előtte

nem akarom ,hogy úgy érezze megfojtom, de azt sem, hogy nem hagyok neki életteret, és minden nap "lelkizek" vele...

Itt interneten olvastam azt is, hogy utálják a nők, a gyakori "lelkizést" hogy így szeretlek, úgy szeretlek, meg stb....


2012. márc. 7. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
A csajtól is függ. Mi is pl naponta többször mondjuk 1másnak h "szeretlek" és apszolút nem érzem h megfojtana és ő sem. És sírt is már előttem. Ez sem gáz, amennyiben nem azért sírsz mert megütötted az ujjad. Ő azért sírt mert összeakptunk és úgy érezte h elveszít. Sztem ez nem gáz. Jobb látni h tényleg mennyire ragaszkodik hozzám és szeret
2012. márc. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én ritkán mondom csak


jobban szeretem kimutatni

2012. márc. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Nem vagyok csaj, de ennyire semmiképpen ne mutasd ki az érzelmeidet, mert gyengének és nyálasnak fogsz tűnni!
2012. márc. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Ne hallgass utolsóra. Az nem gyengeség ha kimutatod az érzéseid. Az én párom sem titkolja és láss csodát ma már a vőlegényem :D Am teljesen csajfüggő. Kérdezd meg h őt zavarja-e
2012. márc. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
csak félek, hogy elveszítem...de rámászni sem nagyon akarok..meg kellene találjam azt az egyensúlyt...
2012. márc. 7. 13:29
 6/9 anonim válasza:
Mióta vagytok együtt? Ha régóta akkor szerintem nem baj, hogy sokat mondod neki(Én nagyon örülnék ha a párom mindig mondaná:) ) De az elején van, hogy ez megijeszti a lányokat.
2012. márc. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
8 hónapja vagyunk együtt :)
2012. márc. 7. 14:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak természetesen. Ha így jön, akkor tedd így. Fontos, hogy maradj mindig hiteles!
2012. márc. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne változtass azon, amilyen vagy.Ha neked ez így jön szívből, akkor így jön.
2012. márc. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!