Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez mi? (Többit lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

$zabessz kérdése:

Szerintetek ez mi? (Többit lent)

Figyelt kérdés
Na az van h lassan 1 hete járok egy sráccal és nagyon szeretem meg minden.Ma nem is tudom,de öhm h s írjam olyan volt mintha csókolóztunk volna vagy csak egymás utáni szájra puszi volt az egész?Nem tudom eldönteni egyszerűen még sose csókolóztam de ez olyan volt mintha az lett volna de nem tudom eldönteni =// Úgy volt h egymás után mintha csak szájra puszi lenne ,de egy időben még a nyelvét is éreztem szóval ezt minek nevezhetem? :O
2012. márc. 7. 16:28
 1/6 Illuminált ***** válasza:
52%
egyhetes 'szerelemnek'?
2012. márc. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hagyjuk ezt nem értheted.Én tényleg szeretem sose szeretem senkit se ennyire egyszerűen ha vele vagyok minden megváltozik az ölelése az illata egyszerűen csodás meg azok a pillangók amiket érzek a hasamba is nagyon jó :$
2012. márc. 7. 16:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Egyébként ha játszottatok turmixgépesdit a nyelvetekkel egymás szájában akkor simán csókolóztatok.

2012. márc. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, hogy már dugtatok is, csak nem tudsz róla:D
2012. márc. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ööö nem játszottunk turmix gépeset és nem nem dugtunk ahogy te írtad ! ;)
2012. márc. 7. 16:59
 6/6 Illuminált ***** válasza:
hát kicsilány, az írásodból és a fogalmazásodból az derül ki számomra, hogy bőven a lányom lehetnél. és még én nem érthetem? :-D azt hiszem, éppen te vagy az, aki nem érti...
2012. márc. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!