Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a helyzettel? Nagyon el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

2 hónapja járok a barátommal, aki történetesen az osztálytársam. Eddig minden rendben alakult, csak egyszer kaptunk össze egy kicsit,azt is a mostani probléma miatt.Tegnap és ma viszont egyáltalán nem foglalkoztunk egymással, ma kiderült, hogy mi az oka annak, hogy megorrolt rám.

Nagyon jóban vagyok a többi fiúosztálytársammal. A legjobb barátaim is fiúk, nagyon sokat hülyéskedünk, nevetünk együtt. Van 2 olyan srác, akik nem tartoznak a barátom baráti-körébe, de én nagyon szeretem őket. Ők a tipikus városi kölykök, érdekli őket a divat, kilógnak az osztályból, mert a többiek kolisok. Tegnap emelgettek a fiúk,meg puszit is kaptam...nem volt ott a barátom,eddig nem is lett volna semmi baj, mert tényleg csak baráti minden, a srácoknak is van barátnője (egyiknek már 9 hónapja). Csak hogy a fülébe jutott, és kirobbant a botrány. Nem is szólt hozzám ma se, jó iskola után megbeszéltük,elmondta, hogy ez zavarja. A kérdésem igazából annyi lenne, hogy mit kezdjek a helyzettel? Nem vagyok kis k*rva, de szeretem ha szeretnek a fiúk,de a barátomat is imádom. Mi legyen? Mit engedhetek meg és mit nem?

bocsánat a regényért, előre is köszönöm a válaszokat!

17/L


2012. márc. 7. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem nevetést, hülyülést igen, de emelgetést, puszit, ölelgetést ne.:)
2012. márc. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szerintem felejtsd el a fiukat aki puszit adtak és másokkal barátkozz
2012. márc. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A barátod helyében kicsit én is orrolnék. Nyílván a féltékenység, még ha tudja, hogy semmi komoly nincs köztetek, csak barátaid. Engem is zavarna, ha a barátnőmet fiúk puszilgatnák. A megoldás annyi, hogy megmondod a barátaidnak, hogy ezt ne, mert a barátod nem nézi jó szemmel. Ha tényleg jó barátaid akkor megértik. Meg hát képzeljék bele magukat a barátod helyzetébe.
2012. márc. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!