Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mért lehet ez? El vagyok keseredve

Figyelt kérdés

Olyan problémám van,hogy az exemmel szakítottunk kb 1 éve azóta van neki egy barátnője!kb 5 hónapja megkeresett h szeretne velem találkozni én nemet mondtam a dologra hisz nem is ért véget szépen a kapcsolat és én még mindig szerettem! nem akartam újra feltépni a sebeket!később csak belemetem,megbeszéltük hogy lesz egy egyéjszakás kalandunk!jött a sok csöpögő sms hogy hiányzik neki valami és az a valami lehet bennem van meg!nem jött össze végül a találkozás különböző indokokból kifolyólag!azt mondta azért nem mert fél hogy újra belém szeret!Rá egy hónara mégis csak megkeresett hogy akkor találkozzunk hogy szexeljünk nem akartam hogy fölényben érezze magát kicsit próbáltam odavágni és kijelentettem neki hogy ez csak szex kapcsolat itt nincsenek érzelmek!belement!bolond is lett volna nem hisz ezt akarta elérni..!megvolt a találkozás!nem tudom furcsa dolgokat éreztem rajta ahogy egymás szemébe néztük ahogy hozzámért ahogy megcsókolt furcsa volt lehet azért mert még mindig szeretem!volt 1-2 dolog amit megbeszéltünk kérdezte hogy mit érzek azt mondtam hogy már nem szeretem ő meg csak annyit mondott erre hogy azt hitte hogy megváltozik a véleményem szex után!azt is kérdezte fogunk-e még találkozni?én közöltem hogy nem !azóta volt még egy találkozás én kerestem meg kiváncsi voltam mit mondd de belement rögtön!kiváncsi voltam hogy vannak a barátnőjével,ő azt mondta nekem hogy jól megvannak,erre rögtön rávágtam hogy akkor mit keresünk itt?nem tudta rá a választ!ahogy beszélgettünk taszított magától ahogy hozzám ért odahúzott!azok a kérdések merülnek fel bennem,hogy mért keresett meg?ha jól elvannak a nőjével minek keres "pótlékot" és mért pont engem?ha már nem érez semmit irántam hogy tud érzelmesen megcsókolni puszilgatni simogatni?a szex után hatalmas ürességet éreztem és szomorúságot hisz tudtam hogy ezaz egész csak erről szólt!de fájt!látta rajtam hogy van valami baj megkérdezte mi bánt mért vagyok szomorú mi a bajom?én meg nem mondtam semmit!mikor beszélgettünk is fájt kimondani azt hogy már nem szeretem meg hogy ne aggódjon már nem akarok tőle semmit rezzenéstelen arccal hazudtam bele az arcába ezzel is bizakodva hogy nem jön rá a valódi érzéseimre és közbe bízva abba hogy amikor ő valami fájót mondd ugyanezt akarja leplezni!egyébként 3 évet voltunk együtt!Szerintetek érez még irántam valamit?vagy ez csak tényleg a szexről szólt?mik akkor ezek a kétértelmű cselekedetek?

köszi a válaszokat 24/L


2012. jan. 19. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
hajlandó lennél összejönni vele csak 1 menetre? csak pár szót olvastam el, de ez lejött
2012. jan. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egri csillagok is rövidebb volt ... :D
2012. jan. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy összejöttök és boldogok lesztek, vagy hagyjátok egymást békén örökre!
2012. jan. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Számomra egyértelmű.Te azért éreztél ürességet,mert még szereted és pontosan tudod,hogy ő már nem téged.Neki csak a szexről szólt.Esetleg vmi kis ragaszkodás régről,ennyi.Lehet magát is becsapja,nem csak téged.Őt is meg kellett volna,hogy viselje,ha még szeret téged..,de nem.Szex után vissza a másik csajhoz,szép.
2012. jan. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem is értem, mit akartál ezzel elérni.

magaddal kiszúrtál, neki pedig szívességet tettél....


23F

2012. jan. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!igen az elején úgy voltam vele belemegyek meg is történt, mostanra persze már megbántam dehát ilyen bolond tud lenni az ember ha szerelmes!biztos beképzeltem a dolgokat vagy nem..nem tudom!most megint eltűnik egy időre és felbukkan egy hónap múlva ha eszébe jutok ezaz ami fáj!mert mire beletörődne az ember hogy ennyi volt újra felzaklat dehát majd lesz vhogy :)
2012. jan. 20. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!