Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönnek az úgynevezett "rossz fiúk", vagy nektek mi számít "rossz fiúnak"?

Figyelt kérdés
Rám sokan mondják hogy ilyen rossz fiús típus vagyok és ezért visszautasítottak már egy párszor!
2011. júl. 12. 18:09
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Pár válasz után további magyarázat!
2011. júl. 12. 18:10
 2/32 anonim ***** válasza:
nekem az is bejön de legjobban a cuki romantikus jön be!!!
2011. júl. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
nekem meg a rosszfiúk jönnek be, jó ha kell legyen romantikus is de ne legyen kis nyámnyila, igenis lehet rossz :D
2011. júl. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

pl Damon a Vámpirnaplókból

nem a gengszterekre bukok

2011. júl. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Vámpírok sorozatokban... bakker... kérdező, hány éves vagy? Csak hogy sejthessék a 13 évesek, hogy az ő válaszuk érdekel e...
2011. júl. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. júl. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Nálam a "rossz fiú" annyit jelent, hogy határozott és tudja mit akar, tisztában van önmagával.

Az a rossz fiú nem tetszik, amelyik bunkóskodik, és nem tisztel sem engem sem mást, és kihasználós. Az ilyen mehet a...


Rád miért mondják, hogy rosszfiús vagy?

2011. júl. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Az igazi rosszfiúnak van motorja,fekete bőrdzsekit hord,rock zenét hallgat,szereti a fegyvereket,rasszista és imád bunyózni meg piálni.
2011. júl. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Nem vagyok ilyen gengszter!

Nem is értem hogy miért mondják rám!

Egyik osztálytársam(lány)azt mondta hogyha nem ismerne félne velem szóba állni!Az öltözetemmel igazolta ezt pedig csak egy egyszerű farmer póló pulcsi bőrkabát volt rajtam!

2011. júl. 12. 18:24
 10/32 A kérdező kommentje:

Az előző három kérdés után irtam csak közbe tv-ztem!

Egyébként nincs motorom bőrkabát stimmel rock zenét útálom piálni szoktam de csak buliban és akkorsem a sárga földig ha ez ide tartozik akkor cigizem is(tudom hogy rossz szokás de nem ez a léyneg)

Sokat bunyózok és általában romákkal de igazában nem tartom magam rasszistának csak útálom a nagyképű köcsögöket akik bele kötnek az emberbe a semmiért,ráadásul 5-6 ember megy egyre!

2011. júl. 12. 18:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!