Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sikerült-e már fiút féltékenny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerült-e már fiút féltékennyé tennetek ( vagy a figyelmet magatokra vonni ) úgy, hogy előtte másik fiúval mutatkoztatok a látszat kedvéért? Fiúk véleményét is várom saját tapasztalatokkal. 29 L

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem volna a barátnője lenni, lehet, hogy pont ezért nem akarta?
2012. márc. 7. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
29 évesen ennyi eszed van?
2012. márc. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
diszkóba összefutottunk és azt hitte a haveromra, hogy a párom!olyan jól esett, hogy azt hitte!
2012. márc. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 93Mumus ***** válasza:
ha szándékosan etyegsz egy másik fiúval és ezt a célszemély is észreveszi, az nagyon demotiváló tud lenni a srác számára.
2012. márc. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nincs más " eszközöm" arra, hogy odafigyeljen rám. Amikor nagyon szerettem volna a barátnője lenni, akkor úgy láttam, hogy inkább elmenekül ettől, mert nem szeretné, ha csak beléje szeretnék kapaszkodni. ( és feltűnően kezdeményezek)


Miért lehet ez demotiváló? Hiszen éppen azt szeretném mutatni, hogy nem vagyok olyan görcsös, amilyennek látszottam.

2012. márc. 7. 22:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani.

De ezt 14 éves kislányok csinálják.

2012. márc. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 93Mumus ***** válasza:

hmm...nem bítzos h a rölcsölésed az oka, bár az tény h sok fiú megjed a túl rámenős csajoktól. Szerintem az lenne a legjobb ha egy kicsit visszavennél a tempóból. Ne akard minden áron és azonnal becserkészni. Mikor vele vagy tégy úgy mintha már nem érdekelne annyira. Csak dumálgass vele, flőrtölgess, indítsd be a fantáziáját( itt 1 huncut tekintet sokat dob a dolgon ), de ne kezdeményezz. Ezt csinálgasd addig amíg ő nem kezdeményez. Fontos h tudja h szabad préda vagy (singli).

Biztos ami biztos alapon azért tarts több vasat a tűzben, mért én pl úgy vagyok ezzel, h ha 1 lány nem jön be, akk fejre is állhat akkor sem járnák vele. Ne fektess túl sok időt s energiát olyanba aki nem szeret téged.

2012. márc. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az utóbbi válaszolónak köszönöm a tanácsát, ilyen hozzászólásoknak örülök.
2012. márc. 10. 14:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem taszítana ha mással látom azonnal visszavonulót fújnék.Kicsit engem is meglepett hogy 29 vagy.
2017. dec. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!