Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit várhatok tőle? Merjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit várhatok tőle? Merjek belemenni?

Figyelt kérdés
Van egy srác nemrég ismerkedtünk meg, nemrég lett vége egy éves kapcsolatának, csúnyán átb@szta a csaj.Ne várjak tőle komoly szándékokat??Mondták már, hogy hagyjam mert most nem fog komolyan kelleni neki senki! fiúk válaszát várom elsősorban aki volt már ilyen helyzetben, de lányokét is szívesen olvasom ha van vmi tapasztalata.amugy ö 25/F én 20/L.
2009. jún. 9. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, most egy kis ideig biztos hanyagolja a komolyabb kapcsolatokat ez a fiú, ha te is inkább komoly kapcsolatot szeretnél hagyd ezt a srácot, mert vér nem válik vízzé és téged is csúnyán átvághat akár. Van még srác rajta kívül, csak nyisd ki a szemed "kislány" és nézz körbe, talán ott talál rád a boldogság ahol nem is számítottál volna rá. Sok szerencsét.
2009. jún. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hopp rosszul értelmeztem a csaj vágta át őt, akkor azt mondom h egy kicsit most biztos szünetel a kom. kapcsival várd meg hogy mi lesz. Bocsi fáradok xD
2009. jún. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bizony, ha a többiek is mondják rá, hogy nem kéne belevágni akkor csak tudjá.
2009. jún. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát én nem teljesen értek egyet, bocsi. Én a jelenlegi vőlegényemmel akkor jöttem össze,mikor friss volt a szakitása az előző barátnőjével, akivel komoly kapcsolata volt, együtt is éltek. Ők novemberben szakitottak,mi decemberben jötünk össze és azóta- 1,5éve - együtt vagyunk. Tehát attól,hogy nemrég átvágták,lehet h most egy boldog és komoly kapcsolatról álmodik.
2009. jún. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!