Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit várhatok még ettől a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit várhatok még ettől a kapcsolattól?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok. 3 évig jártam egy nálam 10 évvel idősebb pasival. Nagy szerelem volt a miénk, de sajnos viharos is, 2-szer is szakítottunk, majd kibékültünk a kapcsolatunk alatt. Tavaly nyáron végleg szakítottunk. Én akkor nagy belebetegedtem a dologba, egy ideig próbálkoztunk barátok maradni, de nekem nem ment és egyre rosszabb lett a viszonyunk. November elején bejelentette, hogy van egy barátnője, akibe halálosan beleszeretett. Utána nem sokkal megszakítottunk minden kapcsolatot, mert tarthatatlanná vált a helyzet. Kb. két hét elteltével hallottam, hogy a csaj dobta a volt barátomat. Ezután még eltelt 3 hét, majd én egy hirtelen ötlettől vezérelve felhívtam, hogy megkérdezzem, mi újság vele. A kapcsolatfelvételnek az lett az eredménye, hogy ugyan nem kezdtük újra a kapcsolatot, de megint volt köztünk szex és közös programokat is csináltunk együtt. Közben mindketten próbálkoztunk másokkal, de ezt csak utólag vallottuk be egymásnak. Aztán tavasztól egyre többször mondogatta, hogy újra lehetne köztünk párkapcsolat. Szóval jól haladtak a dolgok, így elég nagy sokként ért engem, amikor június elején bejelentette, hogy Angliába megy dolgozni (tudtam erről a tervéről, de nem hittem, hogy tényleg megteszi). Továbbra is tartottuk a kapcsolatot, majd augusztus közepén kiutaztam hozzá 3 hétre. Ott elég sokat veszekedtünk az életkörülményei miatt, de leginkább azért, mert láttam, hogy milyen rossz anyagi helyzete van és aggasztott a helyzet. Szeptember elején hazajöttem, ő pedig eltűnt, sehol nem lehetett elérni napokig. Aztán egyszercsak felvette a telefont és azt mondta, hogy felejtsem el, mert túl sokat vitáztunk Angliában. Most megint beszélgetünk és megint csak barátkozni akar, de én nem vagyok hajlandó újra átélni azt a kálváriát, amit tavaly. Azon gondolkodom, hogy egy ideig nem kellene kommunikálnom vele. Az a tervem, hogy a fősulira és a munkára koncentrálok, barátokkal vagyok, megismerkedem új emberekkel, de tudom, hogy mellett folyton rá gondolnék és úgyis megkeresném egyszer vagy ő engem. Nem tudom, hogy mi legyen. Az az igazság, hogy még mindig nagyon szeretem.
2011. szept. 20. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
A szeretet és a szerelem nem ugyan az.Meg kell tanulnod úgy kezelni,mint egy barátot és nem lefeküdni vele.Egész háremet tarthatnék,ha minden csaj barátommal lefeküdnék-nem lenne ellenemre,nade azért mégsem teszem.Tartsd magad a tervedhez,közben azért informálódhatsz az exedről is,nem hiszem,hogy meggátolna bármiben is.
2011. szept. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jártam hasonló cipőben: 4 évig voltunk együtt, a végleges szakítás után sokszor összejártunk "titokban", beszélgettünk az újrakezdésről is, de nem akartam megint annyi vitát. Bár sokat gondoltam rá, inkább a sulira koncentráltam, meg is látszott az eredményeimen.. Vizsgák utáni bulikban kibővült a baráti köröm, és a szerelem is rám talált. Azóta madarat lehet fogatni velem, soha nem voltam még ilyen boldog, mint az utóbbi 1 évben. Nagyon nem bántam meg, hogy nem mentem vissza az exhez.

Ne sanyargasd magad, biztosan találnál te is jobbat! Persze a döntés a tiéd, sok sikert!

2011. szept. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hasonló helyzetben vagyok, megkérdezhetem, hogy akkor 2x mennyi időt voltatok külön? és miért pontosan? bocsi h nem tudtam segíteni, de hasonló a helyzetem nekem is, így érdekelne..
2011. szept. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Először egy hónapot, másodjára egy hetet voltunk külön. Mindkétszer az volt a probléma, hogy sokat veszekedtünk és neki elege lett ebből. De a szerelem mindig erősebb volt.
2011. szept. 20. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!