Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig a fiúnak kell alkalmazk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig a fiúnak kell alkalmazkodni a lányhoz egy kapcsolatban inkább?

Figyelt kérdés

pl.találkozások kialakításánál.én mindig mindent lemondok, hogy vele lehessek.de olyan érzésem van, mintha neki nem lennék olyan fontos.hétköznap a barátnőivel van.elvárnám, hogy legalább hétvégén foglalkozzon többet velem.mindig ottvannak a barátnői.h éppen hogyan alakítsa ki a velem való találkozásokat.és ez idegesítő.mivel lehetne egy kicsit kijoózanítani?ha pl egyszer lemondani egy találkát?kiváncsi vagyok, hogy neki annyira hiányzom e mint ő énnekem.

17/f

5 hónapja vagyunk együtt


2012. márc. 7. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerelmes beléd, ez tuti-fix.
2012. márc. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha egyszer lemondod, nem történik semmi. Ha sorozatban lemondod, szétmentek. Meg kéne vele beszélni, ha nem megy, akkor az azt jelenti, nem érdekled.
2012. márc. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
énis ezen gondolkoztam, hogy ha szerelmes lenne, akkor fontosabb lennék neki.
2012. márc. 7. 22:18
 4/10 anonim ***** válasza:

Miböl látod hogy együtt vagytok ? Megbeszéltétek hogy ti most jártok ?!


Mond meg neki egyenesen, hogy ez igy neked nem jó, és vagy változtat, vagy viszlát.

Szerintem ezzel vége is lesz köztetek, de nem veszitesz vele semmit, hidd el.

Ha meg mégse, hanem változtat, akkor csak nagyon butus plázap. de attól még szerethet.


35/F

2012. márc. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A kapcsolatunk elején nekünk is ez volt, többet alkalmazkodtam én, de mára beállt, mivel szinte minden nap együtt alszunk. Egyébként lehet papucsnak tart, kicsit az asztalra kéne csapni, hogy álljon meg a menet! Markold meg a töködet aztán b@sszad le! Egy vita nem vita, de legalább rájön, hogy egy kapcsolatban mindkét félnek kell áldoznia és kölcsönösen kell kompromisszumot kötni.


22/F

2012. márc. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatban a nadrágot vagy te vagy a csaj hordja. Ha nem te veszed fel akkor a csaj fogja... Ha nem érted sajnállak.
2012. márc. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nincs olyan kapcsolat, ahol a egyenrangúak a fiú és a lány?
2012. márc. 7. 23:19
 8/10 anonim ***** válasza:
de elméletileg minden kapcsolatban egyenrangú a férfi és a nő
2012. márc. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

attól függ, ki mennyire domináns, akaratos...nálunk pl. mindketten azok vagyunk, így megy a harc, aztán hol ő kerül ki győztesen, hol én...


de volt már olyan kapcsolatom, ahol az alfahímből kiscica lett...


22/L

2012. márc. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, h mennyire néz ki jól a fiú. Ha külsőre álompasi, akkor bármit megtehet a lánnyal.
2012. márc. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!