Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nőnek mindig jobban kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek mindig jobban kell alkalmazkodni egy kapcsolatban? Neki kell "behódolni" jobban? 25 felettiek válaszát várom.

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanám, hogy nem, mindkettőnek ugyanannyit kellene alkalmazkodni. Viszont tapasztalatom alapján a nők jobban meg akarják változtatni a párjukat, mint a férfiak, és ha ezzel egyszer feladnak, akkor valóban mondhatjuk azt is, hogy ők alkalmazkodtak.
2010. okt. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne az legyen a célod, hogy boldog legyél, hanem az, hogy boldogok legyetek. A párodnak is ezt kellene követnie!

Ha tök mások vagytok és nem bírtok együtt élni, akkor meg nincs értleme a kapcsolatnak...

2010. okt. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ok értem utolsó, de viszont amiről írsz az az alkalmazkodás hiányának a következménye. Nincs olyan, hogy nem illenek össze. Az egyenlő azzal hogy nem hajlandóak alkalmazkodni. De nem ezt kérdeztem.
2010. okt. 13. 23:31
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

hát ez a hódolás szó nem ide való. Ez túl erőltetett. Ilyent én nem mondanék lányra. Egyáltalán nem kell behódolni semilyen szinten. Azért mert társra lelünk, nem kell feladnunk önmagunkat, nem kell megváltozni. Alkalmazkodni kell a másikhoz, és kommunikálni vele. Nem csak hagyni, hogy a dolgok menjenek ahogy akarnak.

mindkét félnek =módon kell alkalmazkodni, mivel nem alá hanem mellérendeltek egymásnak. Sajnos ezt nagyon sokan összetévesztik. Sajnos. 24/F

2010. okt. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút igaza van az előttem hozzászólónak...

Miért kellene hódolni bárkinek is? Úgy tetted fel a kérdést, mintha ezt jelentené:

Ki legyen az úra a házban? Legyek rabszolga vagy az a szemét legyen az...

Tudom, durva a példa.. De mondom, legyetek boldogak és toleráljátok egymást... Megtudtok beszélni dolgokat együtt!

2010. okt. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
párfüggő
2010. okt. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyiknek sem kell behódolnia. Az régen rossz, ha alá-fölé rendeltségen alapul egy kapcsolat. Egyenlő felek között kompromisszumot lehet kötni, meg kell beszélni. Kommunikálni kell. 28L
2010. okt. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Régen rossz,ha egy kapcsolatban alkalmazkodni, megfelelni vagy "behódolni" kell!!!
2010. okt. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Határozottan nem. Vannak alkalmazkodó típusú emberek, meg makacsak. Nem csak egy férfi lehet makacs, sőt.


A"behódolásról" lehet beszélni egy BDSM kapcsolatban, de ez esetben pont hogy a behodóló félhez alkalmazkodik jobban a másik, mert mégiscsak ő az aki jobban ki van téve veszélynek mind fizikai mind lelki téren. De mindez játék, a komoly dolgokat akkor is egyenlő felekként döntik el.

2012. dec. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!