Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ti mennyire tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti mennyire tartjátok a kapcsolatot az exeitekkel?

Figyelt kérdés

Kicsit furcsa, hogy barátnőm elég sokat beszél vele, és ugye a közös baráti kör miatt bulizni is eljárnak. (most 7 végén is)

Hozzá kell tenni, hogy nem sokáig jártak (de szex volt), meg kisgyerekkoruk óta ismerik egymást.

Féltékeny vagyok kicsit, nem tagadom, én nem tudok ott lenni a buliban.

Szeretem nagyon a barátnőmet, de ha megcsal akkor szakítok, bármennyire is szeretem...:(

Nemigazán értem, hogy ha nem akar tőle semmit, akkor miért keresi a csávót, meg mit akar tőle...

Már azon is gondolkodtam, hogy két vasat tarthat a tűzben...hogyha velem nemfog működni, repül a másik csávóhoz...

8 hónapja vagyunk együtt, és bármennyire is éreztetem vele hogy szeretem ,stb, kedvében járok, azért persze vitázunk is sokszor meg minden, jó a kapcsolatunk, semmi sem változik, és ugyan úgy képtelen elfelejteni ez a srácot...

nem merem magam csupán annyival hitetgetni, hogy merthogy régi jó barátok meg minden...

szerintetek hogy van ez?

19/F


2012. márc. 8. 09:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Én semennyire sem tartom a kapcsolatot az exemmel. Egyikkel sem. Bár tény, hogy az egyikkel nagyon csúnyán váltunk el (megcsalt, és még neki állt feljebb), a többi volt barátom meg csak úgy lemorzsolódott valahogy a hetek alatt... 1-2 hónapnál tovább egyikkel sem tartottuk a kapcsolatot a szakítás után.


22/L

2012. márc. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mivel minden párkapcsolatom a baráti körömből származott ezért, igen, többel gyakran találkozom a hétvégéken. De ezek már régen voltak, azóta mindnek van komoly kapcsolata, ahogy nekem is. Páromnak ezzel nincs baja, hiszen közös barátok. Sőt, egyik exemmel és annak barátnőjével annyira jóban vagyunk, hogy közös nyaralást tervezünk négyesben. Mondjuk nem mintha komoly kapcsolat lett volna, szex nem volt és csak pár hónapig tartott.
2012. márc. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én mindegyikkel haraggal váltam el. Nem érdemlik meg azt sem, hogy egyáltalán hozzájuk szóljak vagy hogy "keressem" őket. Undorító, aljas, hazug és némelyik pénzéhes s***fej.
2012. márc. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én mind a 3-mal jóban vagyok velük mindegyikkel máshogy...akit kicsi korom óta ismerek a legjobb barátom...vele mindent megbeszélek két naponta talizunk...a másik kettővel 2-3 havonta bulizok, mikor hogy jön ki... a párom aki most már a férjem soha nem volt féltékeny és soha nem jutna eszembe valakivel újrakezdeni, azért lett vége velük mert voltak dolgok ami mint kapcsolat nem működött, de mint barátság igen....(sosem csalnám meg, főleg nem velük)
2012. márc. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Mi bajod van ezzel? Ha meg akar csalni meg fog akkor is ha nem beszél az exével. Szóval hagyd lógva!

Bezárhatod, leláncolhatod, ha akar akkor is félre fog du@ni.


Fiatalka vagy még, majd megérted. Ne parázz....

2012. márc. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik exemmel nagyon jó a kapcsolatom, nagyjából baráti. Mindennap beszélünk, hülyéskedünk röhögünk. De ezt nem jelenti azt, hogy bármit is akarnék már tőle úgy. Sőt, nem is tudok már rá 'úgy' tekinteni. Ha akarnék sem.
2012. márc. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
semennyire.
2012. márc. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Abszolút nem.
2012. márc. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
21%

Semennyire!

Nem hiszek a férfi - nő közötti barátságban, csak nagyon kivételes esetekben!

Ha így lenne, megbántanám azt akit nagyon szeretek, és a tisztelet egyik alapját szegném meg vele.

2012. márc. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Hát én néhanapján tartom. Mármint fenn vannak nekem ismerősként, néha rám írnak és válaszolok. De sosem találkozom velük vagy hasonlók. Én sem tekintek "úgy" rájuk, viszont közülük sokan még visszasírnak engem. Ez zavaró, ilyenkor általában leállítom őket.

A párom emiatt is nagyon féltékeny, de megállapodtunk, hogy ha összeköltözünk, törlöm őket és szerintem ez korrekt. Addig unaloműzésnek tökéletes :D

Barátság amúgy tényleg nem létezik férfi-nő között, de haverság létezhet...

azért megértelek, hogy féltékeny vagy, én biztos nem mennék ilyen buliba a párom nélkül. És annak sem örülnék ha ő menne nélkülem, bár hála Istennek ő már nem bulizik :)

24/N

2012. márc. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!