Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ti mennyire tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti mennyire tartjátok a kapcsolatot az exeitekkel?

Figyelt kérdés

Kicsit furcsa, hogy barátnőm elég sokat beszél vele, és ugye a közös baráti kör miatt bulizni is eljárnak. (most 7 végén is)

Hozzá kell tenni, hogy nem sokáig jártak (de szex volt), meg kisgyerekkoruk óta ismerik egymást.

Féltékeny vagyok kicsit, nem tagadom, én nem tudok ott lenni a buliban.

Szeretem nagyon a barátnőmet, de ha megcsal akkor szakítok, bármennyire is szeretem...:(

Nemigazán értem, hogy ha nem akar tőle semmit, akkor miért keresi a csávót, meg mit akar tőle...

Már azon is gondolkodtam, hogy két vasat tarthat a tűzben...hogyha velem nemfog működni, repül a másik csávóhoz...

8 hónapja vagyunk együtt, és bármennyire is éreztetem vele hogy szeretem ,stb, kedvében járok, azért persze vitázunk is sokszor meg minden, jó a kapcsolatunk, semmi sem változik, és ugyan úgy képtelen elfelejteni ez a srácot...

nem merem magam csupán annyival hitetgetni, hogy merthogy régi jó barátok meg minden...

szerintetek hogy van ez?

19/F


2012. márc. 8. 09:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

nem tartom velük. ha utcán találkozunk köszönök, udvariasan megkérdezem hogy van de ennyi.

van amelyik kb. 3 hónaponta egyszer rámír hogy milyen jó volt velem blabla és milyen rossz a mostani nőjével de engem ez nem hat meg, nem érdekel.

azoknak nem véletlenül lett vége.

egy exem volt akivel mindennap beszéltem mert vissza akartam hódítani és sikerült úgyhogy mostmár újra a barátom.

de így céltalanul csak beszélgetni nem szoktam olyannal akivel több (szex is) volt köztünk.

arra jók a semleges fiúbarátok, akikkel nem tudunk egymásra Úgy tekinteni.

2012. márc. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%
Egyáltalán nem tartom egyikkel sem a kapcsolatot.Mondjuk én is elvárom,ha lesz megint egy kapcsolatom,hogy ő se tartsa.
2012. márc. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

nagyon úgy látom, hogy embere válogatja...kinek mi a "szokása"

ha megcsal, megcsal, ennyi, akkor nem érdemelt meg engem :)

és élem tovább a nyugis kis életem (persze előbb valahogy feldolgozom majd a szakítást)

szerencsére, újra elkezdtem sportolni, ez segít kicsit tisztábban látni :)

2012. márc. 8. 12:20
 14/18 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem, pedig több évet jártam mindegyikkel 21L
2012. márc. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Egyikükkel sem tartom a kapcsolat.


Akivel nagyon rövid kapcsolat volt, azzal olyan erős kötődés sem alakult ki, hogy szükségét érezném.


Aki nagyon megbántott, azzal meg azért nem.


Aki nagyon nagy csalódást okozott, azzal pedig azért.


24,L

2012. márc. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
66%

Én mindegyikkel (aki számított) tartom. Őszintén szólva én nem is értem hogy hogy lehet nem tartani a kapcsolatot, hát ha egyszer valakit szerettem és az életem része volt, az nem veszik el onnan csak úgy. Legalábbis nálam na, tudom hogy az én hozzáállásom a ritkább.


Az első nagy szerelmem a baráti társaságom tagja, tehát vele kimondottan aktívan, ugyan a szakítás után másfél évig igyekeztünk elkerülni egymást, és vagy az egyikünk húzott el, vagy a másikunk. De mostanra már volt közös projekt is amin dolgoztunk, meg minden. Ő ugyanúgy az életem része, mint valaha volt csak más minőségben. Ha valaki engem szeret, ezt el kell fogadni.


A másik exemnek mostmár babája is van, lehet, hogy hétvégén pont én fogok vigyázni míg elmennek moziba a párjával. Igazából őket is nagyon szeretem, és velük is találkozgattam, meg jártunk együtt bulizni.


A legutóbbi exem pedig a munkatársam, szóval vele még nehezebb lenne megszakítani a kapcsolatot.

Szerintem ne parázz ezen, legalábbis nálam éppen a bizalom jele, ha valakinek bemutatok az exeknek (is), pont azért teszem meg, hogy mindenkinek tiszta legyen, hogy én éppen kivel vagyok, és az aktuális se érezze azt, hogy titkolok előle bármit.

Aki ezt nem tudja elfogadni, az meg engem sem tud elfogadni, mert én nem tudom csak úgy eldobni a múltat.


"Ha megszeretlek, kopogtatás nélkül is bejöhetsz hozzám, de gondold jól meg. Bántana ha azután sokáig elkerülnél."


26/L

2012. márc. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Egyedül a legutóbbival, de az is "munkakapcsolat".


23L

2012. márc. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én tartom én is kiskorom óta ismerem őt, barátok vagyunk. Sosem értettem, hogy miért pont rá féltékeny a párom, hiszen vele már próbáltuk és nem működött. Bárki másra nagyobb okod lenne féltékenynek lenni szerintem. Oka volt a szakításnak és oka van, hogy veled jár.
2012. márc. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!