Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő alatt fog megszakít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt fog megszakítani egy 3 éves kapcsolatot?

Figyelt kérdés

megismerkedtem egy sráccal,3 éve van barátnője de a lány veszprémben tanul,ám ugyanúgy demberceni mint a srác,a srác pedig pestre jár így csak hétvégenként tudnak találkozni...én január vége óta ismerem őt,és azóta kb mindennap írogat nekem,és volt sok utalás egy buliban majdnem kevertünk is..szerintetek mennyi idő amíg azt a másikat lezárja?diákkori szerelem?


én nem is erőltetem ezt a dolgot,de ő írogat mindig és hasonlók...vélemény?


2012. márc. 3. 20:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nulla
2012. márc. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
mi a nulla? XD
2012. márc. 3. 20:44
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ó, én 2 evig voltam igy egy sráccal, egészen ugy bant velem, mint a szerelmével, de baratsagként lebegtette a dolgot. MAjd amikor szakitott a (egyebknet szinten debreceni!:)) baratnojevel, bár mindenki csodalkozott rajta a csaladomat és kozosos ismerosoket értve, de NEM en lettem az uj baratnoje, hanem egy honapon belul egy tök új, masik lany!!!
2012. márc. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
úú bakker..:( sajnálom..és veled miket cinált? miket mondogatott stb? :S
2012. márc. 3. 20:52
 5/16 anonim ***** válasza:

Hetente egy napot egyutt toltottunk, tarsasaggal vagy kettesben mentunk valami programra, szinhazba, buliba, focizni, iylesmi.:) Aztan nalunk vagy nala egyutt beszelgettunk, nevetgeltunk, viccelodtunk, lelkiztunk, mutogatta az ekletebola fenykepeit, meselte az addigi életét, együtt audtunk összeölelkezve, reggel csinaltunk egymasnak tizorait, egyutt mentunk iskolaba.

Mondta, mennyire szeret, fölkapott, összecsokolt, amikor osszefutottunk véletlenul is vagy megbeszelve (egy egyetemre jartunk), koszonteskeppen lenyalta a 10 ujjamat nyilvanosan is, kettesben is, rajogott, flörtöltünk erosen, erotikus dolgokat mondogattunk egymasnak nyilvanosan is, kettesben is, egy tarsasagba jartunk, egy tanorara, stb.

2012. márc. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Amikor meg nem voltunk egyutt, es mar nem beszeltunk masfel napja, akkor hivott, hogy hianyzom. Éjszaka is eljott a varos tuloldalarol, ha hivtam.
2012. márc. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

B*MEG!!!!!!!!!!!!!!! ÉS EZEK UTÁN MÁS CSAJJAL JÖTT ÖSSZE???


ez nem normális..hiszen beléd volt szerelmes!!! el tudom kéépzelni,mennyire össze lehettél törve...ugye? :( :(

2012. márc. 3. 21:07
 8/16 anonim ***** válasza:

Teljesen kikészültem, de jó pofát kellett hozzá vágnom, hiszen "hivatalosan" a barátja voltam, így "nem volt jogom" elhagyott szerelmesként érezni senki szerint a környezetemben.

"hiszen beléd volt szerelmes!!!"

Ebben biztos vagy?

Én többször kérdeztem őt, és nemet mondott, meg kezdett eltávolodni tőlem, amikor a velem kapcsolatos ambivalens dolgairol kerdeztem...

2012. márc. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

nem hiszem el hogy pusztán valaki barátilag így viselkedne...olyat tudok még elképzelni,hogy menekült a nagy,mindent elsöprő érzelmek elől..ergo beijedt..ezért is távolodott el amiko (szerintem jogosan) kérdőre vontad e témát illetően...


nagyon fura egy srác lehetett,és el tudom képzelni mennyire tönkretehetett téged ez az egész..azóta még barátok vagytok vagy vége lett?

2012. márc. 3. 21:16
 10/16 anonim ***** válasza:

"ííolyat tudok még elképzelni,hogy menekült a nagy,mindent elsöprő érzelmek elől..ergo beijedt.."


Hány éves vagy?

Én elmúltam 33, mire egyltalan felmerult bennem az, hogy valaki félhet attol, amire viszont az emberek a leginkabb vágyni szoktak. De azóta sem értem, hogy lehet ilyen érzése valakinek.


Én végig úgy voltam vele, ahogy a környezetem is magyarazta, hogy a saját ítélőképességemben kételkedtem...

A szüleim bantalmaztak, hogy mert ebben meg abban nem vagyok elfogadható, stb., ezert ugy unblock a fiuk nem fognak szeretni soha, és ezért nem nézett rám úgy ez a fiú sem.

Úgyhogy most sokat jelent nekem, hogy Te is azt latod, amit én!

2012. márc. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!