Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mennyire *bírjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyire *bírjátok a "gyerekes" lányokat?

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát figyelj. Én is lány vagyok, de szerintem az aranyközépút a legjobb. Ha úgy érzed azért vagy gyerekes mert szeretsz hülyéskedni, majomkodni, az nem baj. Szeretik..de ha kell komolyabb is tudj lenni, különben az összes ki fog használni. Ha úgy érzed gyerekes vagy szó mi szó tényleg, akkor ne akarj még ilyeneken gondolkodni.
2012. márc. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
milyen értelemben "gyerekes" ?
2012. márc. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
velem lehet komolyan beszélni, megbízható vagyok. de csak akkor vagyok ilyen ha komoly dologról van szó. egyébként meg leülök mesét nézni stb.. nagyon gyerekes vagyok de elég sok fiúnak bejövök, mert szerintük cuki vagyok. mellékesen 16 vagyok.
2012. márc. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Írd le, hogy mit jelent a gyerekes xDDD

Első kettőre pedig jobb ha oda figyelsz...Csorog a nyáluk és figyelnek téged.XD

2012. márc. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a 16 éves vagyok és ti vagytok a gyerekesek. idióták vagytok :D amúgy meg barátom van.
2012. márc. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a gyerekes fiúk bírják a gyerekes lányokat

és úgy általában a 14-20 év közötti kisp*csök is

2012. márc. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
semennyire. nőj fel. később gondok lesznek ebből, pszichológushoz kell járnod, vagy hülyének fognak nézni.
2012. márc. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Olyanokra gondolsz például, hogy a zebrán csak a fehérre lépünk, úgy megyünk át, stb? Mert az szerintem abszolút pozitív, ha emellett persze tudsz komoly is lenni.

20/F

2012. márc. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!