Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan deríthetném ki a félreérhető dolgokat?

Figyelt kérdés
Az exem elvileg még szereti valamelyikőnket. Tudni illik ugyanis, hogy én előttem volt egy távkapcsolata, majd szémentek, és lettem én. Bár már mi is szétmentünk. Tuti hogy hiányolja valamelyikőnket, ezt én is látom, és vissza is hallom. Idézeteket is olvasgat, meg írogat, de nem tudom hogy melyikőnkre érti. Ugyebár lehetne az is hogy nekem szánná, de lehet hogy az előző exének. Honnan tudnám kideríteni, Kire utalgat vajon vele???
2012. márc. 8. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi az idézet tartalma?

hány évesek vagytok?

miért mentetek szét?

2012. márc. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vagy nevető harmadik félre gondol...
2012. márc. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
20 évesek vagyunk. Hát leginkább olyanok, hogy "Néha a legváratlanabb dolgok csöppennek az életünkbe. Aztán rájövünk, hogy nem tudunk élni nélkülük." meg ilyenek. Egyszóval az hogy hiányzik neki valamelyikőnk.
2012. márc. 8. 14:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Kit érdekel. Ha akar valamit majd lép. Esetleg írj rá, hogy hogy érzi magát.
2012. márc. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Néha beszélgetünk levélbe pár szót, de lehet hogy én értelmezem ezek tartalmait félre.
2012. márc. 8. 14:58
 6/7 A kérdező kommentje:
Másrészt ha tőlem akarna valamit, nem nagyon merne lépni mégegyszer szerintem, mert én szakítottam meg vele minden kapcsolatot régebben. És most beszélünk ujra.
2012. márc. 8. 14:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem nekem is van egy ilyen csaj, akinek sokat udvaroltam és jártunk is (most egy másik sráccal van) és folyton ilyen idézeteket tesz ki facebookra. Szerinted érdekel? :) Írtam neki egy sms-t, hogy ha akar beszélgetni, akkor hívjon fel, ennyi...
2012. márc. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!