Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Belemennétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Belemennétek olyan dologba egyetemistaként, hogy egy pasi eltartson? (szülőknek az anyagi helyzetük nem engedi meg). Mit tennétek ilyen esetben?

Figyelt kérdés

2012. márc. 8. 16:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem. Inkább elmentem volna a Tescóba árut pakolni, vagy szórólapozni a Family Frosttal.
2012. márc. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha csak úgy adja a pénzt akkor igen.
2012. márc. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

Én bele. Barátommal tervezgetjük, ő jól keres, de öt évvel idősebb nálam, én pedig most kezdtem az egyetemet, és ő már szeretne elköltözni otthonról, de örülne, ha én is hozzáköltöznék. Őt nem különösebben érdekli a pénz, azt mondta, ha dolgozok, akkor majd adok bele én is, addig meg elvagyunk így is.

Mondjuk mi úgy beszéltük meg, hogyha ő eltart, akkor én csinálom a házimunkát.

Nekem édesmindegy, hogy anyukám tart-e el vagy ő és kinek kell megcsinálnom a házimunkát. :D Technikailag ugyanaz a kettő, csak a barátomat szeretem is. :D

20L

2012. márc. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hát diákmunkával semmire nem lehet menni...igazából nem tudom én a helyedben félnék h ez a pasi a későbbiekben ha szakítotok majd ezzel fog téged zsarolni...
2012. márc. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ma 16:34 +1 +1 nekem is ez tűnt fel..
2012. márc. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
sokan csinálják ezt, szóval nyugodtan. legfeljebb a testeddel fizetsz :-)
2012. márc. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálunk az összes egyetemista ezt csinálja,meg se lepődök ilyesmin.
2012. márc. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ma 16:53


Hol "nálatok?"


Szerintem Te még egyetemi épület közelében sem bóklásztál soha...

2012. márc. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is kaptam egy ilyen ajánlatot. A pasi iszonyú gazdag. Azt mondta, h nem kell idegeskedjek, megengedheti magának, h ő tartson el. Persze, én el voltam tőle szállva, h jóképű, gazdag, és tudja mit akar az élettől, de 2 hét járás után megtiltotta,h külön menjek szórakozni, bejelentette, h 1 éven belül elvesz és szülök neki gyerekeket és h gyerek mellett nem lehet tanulni is, igy ott kell hagyjam az egyetemet.19 éves voltam...hát maradtam inkább csóró, de azt csinálom amit imádok és ami a hivatásom.
2012. márc. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16:53 Mi van idióta,nem bírsz magaddal?Vagy nyomaszt a falusi légkör ahol tengődsz?Hadd tudjam már én hogy az én környezetemben mi történik!A tény az tény,ha tetszik,ha nem.
2012. márc. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!