Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet olyan valakit elengedni, akit teljes szívedből szeretsz?

Figyelt kérdés
A volt barátomról van szó. Már fél éve próbálok túllépni rajta, vannak barátaim, lekötöm magam. De mindennap eszembe jut, sírok is miatta. Már annyira jó lenne ha elmúlna ez az érzés. Állandóan nyomozgatok utána, most van bnője, ez is nagyon rosszul esett. Hívnak fiúk randira, de vhogy úgy vagyok vele, hogy olyan jó úgyse lesz már... Komolyan gondoltam arra hogy elmegyek pszihológushoz, hátha tudna segíteni. Nem tudom mit kellene tennem, megköti a gondolataimat.
2012. márc. 8. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Ne nyomozz utána.

Miért szakítottatok és hány évesek vagytok?

2012. márc. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
19, gát neki minden lány tetszett :D Nem voltam elég neki ,ez mondjuk az önbizalmamat is tönkre vágta!
2012. márc. 8. 16:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Agy esélyt a többi srácnak, hidd el a srác szarik rád ugyan ez a helyzet csak nekem a volt barátnőm csinálja ezt.
2012. márc. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És meddig voltatok együtt?
2012. márc. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom h sz.rik rám, de ez miatt is annyit sírok.... 4 hónap. Egyszerűen túl gyenge vagyok, de nem tudom feldolgozni
2012. márc. 8. 17:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Ismerkedj másokkal! Nekem mindig az segített. Aztán jött is a következő szerelem. :)

Erőltetni kell az elején tény, de jobb, mint itthon szenvedni, és saját magamat sajnálni, meg a sebeimet nyalogatni. A gyászidő már megvolt, lépj tovább!

2012. márc. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igazad van, szívasd és büntesd magad azzal, hogy szenvedsz miatta, miközben ő nemhogy jól érzi magát, de még röhög is rajtad! Ezt érdemled, ennyi jár neked, folytasd így tovább!

Bocs a kemény fogalmazásért!

2012. márc. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!