Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez ennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez ennyi idő után is? (komoly kérdés)

Figyelt kérdés

Elöször is kérlek titeket normális válaszokat adjatok.


A helyzet,hogy kb 1éve volt egy barátnőm,aki akkori életem legfontosabb és legjobb dolga volt a világon,ami addig történt velem.oly annyira szerettük egymást,hogy az mesébe illő volt.Sajnos mivel kicsit fiatal volt és sokszor felfogásilag éretlen-nem látta át normálisan a dolgokat-inkább néha kislányosan,ezért rengeteget veszekedtünk.De ő volt nekem a minden akkoriban.úgy hittem ő a nagy Ő számomra.már a jövőnket tervezgettük ,összeköltözés új élet,gyerekek stb(nem sima szokványos terv)ez több volt annál érzelmileg sokkal.. röviden : egyszer csak elhagyott teljesen váratlanul,majd jött azzal,hogy fiatal élni akar meg bunkó is voltam vele olykor(néha előfordult-kislányossága miatt- de amit és amennyit megtettem érte szerintem elnézhető volt)én is elnéztem az ő hülyeségeit. miután vége lett sokáig mentem utánna küzdöttem érte foggal körömmel mint ahogy soha semmiért és senkiért addig.cserben hagyott amikor a legnagyobb szügségem lett volna rá,elhagyott.pedig szeretett mert a mi kapcsolatunk több volt mindennél .Szó szerint majdnem bele haltam...(minden túlzás és elfogultság nélkül mondva).több mint fél évig tartott,mire újra talpra kezdtem állni(magamat meglepve)azóta van egy szerető barátnőm akiért mindent meg adok és mindennél többet jelent nekem, de néha néha vissza emlékszek akaratlanul is,vagy ha véletlen képről meglátom vagy bármi rá emlékeztet,az van bennem,hogy mennyire szerettem akkor(már egyáltalán nem) és nem tudom mire vélni ezt az érzést.amit akkor iránta éreztem felfoghatatlan,megmagyarázhatatlan volt egy álom hiába veszekedtünk.mostani barátnőmet nagyon szeretem de mégis más érzés ,nem olyan mint annak idején azzal a lánnyal.és ha rágondolok fáj,hogy így össze tört így cserben hagyott az aki egykor nekem a világot jelentette,az élet értelmét.már boldog vagyok a szerelmemmel,de néha akaratlanul is ez jön elő bennem és elszomorodok,mert éreztem akkoriban azt amit soha(sajnos most sem pedig imádom barátnőmet)senki iránt sem, és nem tudom miért.

Bocs hogy ilyen hosszú lett,de muszáj volt már kiadnom magamból .kérlek írjatok akivel volt ilyen,aki megél/t ilyet.


22/f



2012. márc. 8. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért van ez, mert hatalmas űrt hagyott maga után, és a kitöltése az új lánynak nem sikerült teljesen, mint, ahogy te is írtad a régi lánnyal más volt, olyan "megfoghatatlan". A mostani lány nem tudja ezt átadni és ezért hiányzik a régi.
2012. márc. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy miért van.


Annyit tudok, hogy életem elsö igazi nagy szerelme és elsö komoly kapcsolata másfél évig tartott 19-20 éves koromban , és ugyanazt a poklot éltem át amit te csak nálam több mint egy évig tartott a " zombilét" . Azóta volt elég sok barátnöm, néhány hosszabb távu is, eddig eggyel éreztem hasonlót a mostani páromon kivül mint azzal a régivel , de az a lány is elhagyott. Az összes többit én hagytam ott,és nem bántam meg mert kerestem azt az érzést, szerintem az a szerelem.


35/F

2012. márc. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kísértetiesen hasonló a helyzetem. A Te korodban voltam, amikor megismertem az akkor 16,5 éves varátnőmet. 2,5 évig voltunk együtt, most január elején szakított velem. Nekem is életem eddigi legnagyobb szerelme volt, és a mi kapcsolatunkat is a lány fiatalsága vágta tönkre. Egyszer elémállt, hogy neki kezd nem jó lenni ez a dolog, mert már nem lángol annyira, mint az elején, és ez neki nem tetszik így. Erre mondtam neki, hogy a beszürkülés ellen igen, tudunk tenni, nem is keveset. De az érzelmek azért 2 év után átalakulnak, nem lehet lángolni folyton-folyton, mert abba saját magad is belehlsz, ha amikor nincs veled mindig csak a hiánya tölti ki a gondolataidat. Szóval akkor azt mondta, hogy oké, elfogadja. Változtattunk is sok mindenen, programokat szerveztünk, stb. Aztán januárban amikor szakítottunk azt mondta, hogy neki ez mégsem megy, neki lángolás kell, mert így a szimpla szeretettel már nem boldog. Ezzel sajnos nem tudtam mit kezdeni. Mondjuk utólag kibújt a szög a zsákból, hogy már régen másfelé kacsintgatott. Technikailag nem csalt meg, de már rég nem nálam járt az esze. Úgyhogy a kezdeti fájdalom átment haragba. Hiszen szemrebbenés nélkül hazudott nekem többször is. Pl szilveszterkor együtt voltunk bulizni, és ő mondta, hogy majd lehet lelép egy órára, mert össze akar futni a barátnőjével. Szóval fasza volt utólag rájönni, hogy szilveszterkor, amikor ott ültünk egymással szemben, ő a telefonon lógott és smsezett Gáborkával - nekem persze azt mondta, hogy barátnőjével egyeztet. De így legalább megkönnyítette a helyzetemet, mert egy mozdulattal kidobta az ablakon az előző 2,5 évet. Ahelyett, hogy fájt volna, lehettem mérges. Hidd el könnyebb:) Jó persze azóta is sokmindenről eszembe jut, és most, 2 hónap után már kellemes nosztalgiázás fog el. De róla nem gondoltam volna, hogy ilyet képes megtenni velem... Mikor én igazán nem adtam erre okot. Nem voltam szent, voltak hülye dolgaim, elismerem. De tiszteltem és becsültem őt, és mindent megtettem érte. Sajnos ez fordítva nem volt igaz.
2012. márc. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.igen hatalmas űrt hagyott maga után amit talán soha sem sikerült teljesen befoltozni,de a mostani páromat nagyon szeretem ez nem kétséges,csak ilyenkor gondolok bele igazán ebbe a dologba ha olykor olykor felrémlik az akkori ex.és nem akarom ott hagyni barátnőmet,mert megértjük egymást,szeretjük egymást,és néha érzem,hogy sokkal jobb mint az akkori,de ilyenkor ritkán elgondolkozva leírhatatlan,megfogalmazhatatlan érzés vissza gondolni hogy mi volt az az élet érzés,és milyen most :/
2012. márc. 8. 21:15
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó,sajnálom a helyzeted,de hidd el jobb lesz,mert az ilyen nem érdemli meg azon kevés pasik közül valamelyiket is aki nem a lába közéért van vele,hanem tömény határtalan szeretetből... sokszor szakítottunk újra összejöttünk,és mikor otthagyott én küzdöttem érte brutális módon,és akaratlanul kínzott,mert éreztem hogy szeret csak hirtelen kislánynak sok volt amit én nyújtottam és talán félt hogy nem élvezi ki a fiatalságát,nem tudom...de nagyon boldog voltam vele...mostani kincsemmel is az vagyok boldogabb ,csak néha fura érzés tényleg megmagyarázhatatlan mintha vágyódnék az exhez pedig undorító amit velem tett és érthetetlen számomra miért.majdnem bele haltam... talán ezért is lesz felejthetetlen.nem tudom.fel a fejjel neked :) lesz jobb
2012. márc. 8. 21:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm a jókívánságokat!:) Van már új lány a horizonton, de elég szerencsétlen a szituáció, biztosra nem tudom, de szerintem van barátja. No mindegy, majd kialakul:D Üdv!
2012. márc. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Minden szerelem más. Nekem is voltak már kisebbek, nagyobbak, és a legtöbbjük más volt. De lényeg az, hogy többségüket én se tudom elfelejteni, és úgy emlékszem rájuk, mintha csak a múlt héten történt volna..

Neked Ő nagy lehetett valóban, és könnyen lehet, hogy sose fogod elfelejteni. Mint ahogy talán a mostanit sem, ha esetleg nem úgy alakulnának a dolgok.. Szerintem ez természetes, ha igazán szerettünk valakit, hiszen belénk vésődött, vagy egy kis részünket elvitte magával.

A lány nem akart Téged. Ha ő lett volna az igazi, akkor visszafogadott volna.. De lehet tévedek, nekem is volt már megmagyarázhatatlan "dolgom" egy férfival. Aztán az is lehet, hogy csak túl fiatal volt még, és lehet, pár év múlva amikor már érett nő lesz, véletlenül összefuttok, akkor másképp fog állni a dolgokhoz. De ezzel nem akarlak biztatni... Szóval lehet, hogy majd idővel túl lépsz rajta, és már csak egy kellemes emlék lesz, de az is lehet, hogy mindig szomorúsággal tölt majd el, amikor egy álmatlan éjszakán eszedbe jut, még akkor is, ha már ott lesz melletted a feleséged, a másik szobában pedig a gyereked...

2012. márc. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!